O nas

Klinika Spire Clinic laser&beauty  powstała z pasji dbania o siebie, w każdym wymiarze. To szczególne miejsce, na urodowej mapie Warszawy, gdzie wykwalifikowani specjaliści zadbają kompleksowo, zarówno o piękno Twojego wyglądu zewnętrznego jak i świetne samopoczucie. Oferujemy usługi z zakresu wysoko wyspecjalizowanej kosmetologii hi-tech, medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii, dietetyki oraz fizjoterapii.

 

Misją Kliniki Spire Clinic laser&beauty  jest zapewnienie naszym klientom dostępu do najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości usług, stawiając zawsze Państwa  komfort i osobiste potrzeby na pierwszym miejscu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści, którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Jesteśmy  specjalistami w epilacji laserowej. Posiadamy aż dwa różne lasery do usuwania niechcianego owłosienia. Wykonujemy zabiegi depilacji najnowocześniejszym laser diodowym Palomar Vectus (następca Light Sheer) oraz jako jedna z pierwszych klinik w Polsce laserem Motus Ax.  Laser aleksandrytowy Motus  stanowi całkowitą rewolucję w jakości depilacji laserowej. Usuwa nawet jasne i cienkie owłosienie, wyróżniając się całkowitą BEZBOLESNOŚCIĄ. Laser Motus AX jest więc najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających klientów oraz osób o obniżonym progu bólowym. Dzięki temu, iż dysponujemy dwoma zupełnie różnymi technologiami jesteśmy w stanie dobrać idealne rozwiązanie dla każdego pacjenta. Piękna i na zawsze gładka skóra? Nasi Specjaliści o to zadbają!

Nasza Klinika wychodzi naprzeciw również męskiej części klientów, chcąc stworzyć miejsce, w którym również poczują się wyjątkowo. W oddzielnej strefie, Panowie mogą odnaleźć zabiegi oraz specjalne linie kosmetyków skomponowane, w trosce o szczególne potrzeby ich skóry.

Obserwując najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej stale się rozwijamy, rozszerzając ofertę kliniki i na bieżąco podwyższając  kwalifikacje. Naszym pacjentom proponujemy tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty zabiegowe, które posiadają polskie oraz światowe certyfikaty jakości.

Praca sprawia nam ogromną satysfakcje, a zadowolenie i uśmiech  Klientów to największa nagroda  za naszą wiedzę i zaangażowanie.

Zapraszamy do Spire Clinic laser&beauty !!
Odwiedź nas i poznaj piękno, które jest w Tobie !