Zespół

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki , Mgr fizjoterapii, Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym klienci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr Ida Yurtsever

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Pani Doktor ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej
WUM. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

  • mezoterapia,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
  • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
  • leczenie przebarwień,
  • peelingi medyczne,
  • leczenie łysienia.

Jarosław Cyngot

Licencjonowany fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trener personalny, technik masażysta. Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach doszkalających, rozwijając się stale w wykonywanym zawodzie. Określa siebie miłośnikiem wszelkiego rodzaju sportów, ale przede wszystkim sportów siłowych i sylwetkowych, a także pasjonatem ludzkiej anatomii, fizjologii i biomechaniki.

W terapii/masażu patrzy na ciało holistycznie. Zawsze stara się dostrzec przyczynę problemu, a nie tylko jej konsekwencje.

Ewa Gronkiewicz

Magister kosmetologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, ze specjalizacją Wellness&Spa. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologicznych. Specjalizuje się również w technikach relaksacyjnych. Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Nie znikający uśmiech z twarzy i pozytywne nastawienie do życia zdecydowanie ułatwiają jej relację z klientem.
Kosmetologię, zawód który jest jej największą pasją, uważa za dziedzinę sztuki, z której rodzi się piękno. Uwielbia podróże, z których zawsze wynosi nową energię, a także uprawianie wszelkich sportów.

Magdalena Książek

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę rozpoczęła na II roku studiów i od początku swojej ścieżki zawodowej związana jest z epilacją oraz zastosowaniem laserów w kosmetologii. Najbardziej interesuje się aparaturą high-tech. Bierze udział w szkoleniach, stale rozwijając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę. Cechuje ją pracowitość, dokładność oraz chęć pomocy. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, czym zyskuje zaufanie i sympatię.

W wolnym czasie sięga po literaturę kryminalną.

Justyna Łopian

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Uczestniczka licznych szkoleń branżowych, stale pogłębiająca kompetencje. Początkowe doświadczenie zdobywała asystując w zabiegach medycznych.  Największą pasją Justyny jest kosmetologia i medycyna estetyczna, co w połączeniu z jej stanowiskiem pracy pozwala na bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Jej specjalnością są spersonalizowane zabiegi kształtujące sylwetkę oraz epilacja laserowa.

W wolnym czasie pochłania literaturę medyczną, dodatkowo zajmuje się malarstwem oraz doskonaleniem w kwestii słodkich wypieków.

Sylwia Mazur-Godlewska

Założycielka marki Sisi Lashes, absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, od ponad 6 lat- stylistka rzęs i brwi,która swoje hobby przerodziła w pasję, a ta zaowocowała na wielu mistrzostwach międzynarodowych.Jej specjalnością jest autorska technika tworzenia kępek objętościowych, której uczy na szkoleniach oraz którą posługują się jej wszystkie stylistki.