Ulubiony zabieg gwiazd Hollywood – Hydrafacial® Lato w pełni, upał za oknem,a plany na wakacje w trakcie realizacji! Warto pomyśleć o przygotowaniu skóry przed wakacyjnymi wojażami! Kto nie miałby ochoty zostawić kosmetyczkę pełną kolorowych, zapychających kosmetyków i cieszyć się świeżą i promienną cerą bez uporczywych zaskórników?  Wymarzony byłby zabieg, który jednocześnie zapewni Twojej skórze czystość, […]

Ulubiony zabieg gwiazd Hollywood – Hydrafacial®

Lato w pełni, upał za oknem,a plany na wakacje w trakcie realizacji! Warto pomyśleć o przygotowaniu skóry przed wakacyjnymi wojażami! Kto nie miałby ochoty zostawić kosmetyczkę pełną kolorowych, zapychających kosmetyków i cieszyć się świeżą i promienną cerą bez uporczywych zaskórników?  Wymarzony byłby zabieg, który jednocześnie zapewni Twojej skórze czystość, świeżość, lifting, ale nie będzie  wymagał okresu rekonwalescencji  i będzie wyjątkowo przyjemny. Teraz to na prawdę możliwe ! Poznaj HIT prosto z USA -oryginalny zabieg Hydrafacial! 

Oczyszcza, nawilża, odmładza 

Zabieg Hydrafacial, inaczej mikrodermabrazja wodna, został opatentowany oraz  wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. To wieloetapowy zabieg, wykorzystujący bezkryształową dermabrazję z zastosowaniem próżni . Równocześnie wykorzystuje wiele składników aktywnych o działaniu złuszczającym jak kwas mlekowy, glikolowy oraz salicylowy, a także antyoksydanty, peptydy i  składniki o działaniu nawilżającym. „Zabieg dosłownie „wysysa” z naskórka to co zbędne, a w zamian dostarcza tego co konieczne. Taka wzajemna wymiana 🙂 ”  – tłumaczą Specjaliści z Kliniki Spire Clinic. 

 

Przed wielkim wyjściem

Hydrafacial cieszy się uznaniem nawet wśród światowych gwiazd jak Cameron Diaz, Beyonce, Matthew McConaughey a także Paris Hilton! To doskonałe rozwiązanie, które szybko poprawi kondycję skóry przed ważnym wydarzeniem towarzyskim, randką czy rodzinną imprezą. Za co gwiazdy najbardziej pokochały ten zabieg?  Przyjemne odczucia,  brak okresu rekonwalescencji i spektakularne efekty  już po pierwszym zabiegu! Skóra po zabiegu jest promienna, nawilżona, napięta i przede wszystkim oczyszczona!

 

Spersonalizowane programy zabiegowe 

Indywidualne podejście do potrzeb skóry wyróżnia oryginalne Hydrafacial na tle innych  urządzeń dostępnych na rynku! W zależności od wskazań i oczekiwanych efektów istnieje możliwość wyboru odpowiedniego programu zabiegowego , na różne części ciała.  Wśród nich Pacjent znajdzie: 

  • Medyczne oczyszczanie
  • Hollywoodzkie odświeżenie
  • Red carpet – zabieg bankietowy
  • Anti age
  • Perfect Man
  • Perfect body
  • Aksamitne dłonie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Hydrafacial  zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .