Absolutny bestseller w modelowaniu sylwetki! Żyjemy w czasach, w których wygląd zewnętrzny nieustannie poddawany jest ocenie innych. Pokazuje jak szanujemy nasze ciało poprzez tryb odżywiania, ruchu, czy pielęgnacji. „Nasi Pacjenci stale szukają sprawdzonych i skutecznych technologii gwarantujących uzyskanie oczekiwanych efektów. Zbędne „fałdki” na brzuchu, obrzęki na nogach, cellulit, czy nadmierna wiotkość, to problemy, z którymi pacjenci […]

Absolutny bestseller w modelowaniu sylwetki!

Żyjemy w czasach, w których wygląd zewnętrzny nieustannie poddawany jest ocenie innych. Pokazuje jak szanujemy nasze ciało poprzez tryb odżywiania, ruchu, czy pielęgnacji. „Nasi Pacjenci stale szukają sprawdzonych i skutecznych technologii gwarantujących uzyskanie oczekiwanych efektów. Zbędne „fałdki” na brzuchu, obrzęki na nogach, cellulit, czy nadmierna wiotkość, to problemy, z którymi pacjenci borykają się na co dzień. Wychodząc naprzeciw ich zapotrzebowaniom, nasza Klinika wprowadza najnowsze rozwiązania. Iccone Laser to światowy bestseller w modelowaniu sylwetki z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, dostosowanych indywidualnie do każdego Pacjenta!” – tłumaczą specjaliści z Kliniki Spire Clinic.

Czym jest Icoone laser? I co wyróżnia go na tle innych technologii?

  • To połączenie masażu próżniowego, z niezależnie pracującymi rolkami wraz z energią zimnego lasera diodowego i światła LED! Liczne badania kliniczne dowiodły, że  połączenie tych bodźców, przynosi spektakularne efekty!
  • Mikrootwory znajdujące się z głowicach urządzenia stymulują obszar poddany zabiegowi, zwiększają cyrkulację krwi  i proces spalania tkanki tłuszczowej.
  • Wykorzystanie światła LED oraz zimnego lasera diodowego stymuluje pracę układu limfatycznego, niwelowanie obrzęków oraz stanów zapalnych w naszym organizmie. Praca lasera wpływa na zmniejszenie się objętości komórek tłuszczowych, skutkując utratą nawet kilku centymetrów w obwodach naszego ciała!
  • Praca dwiema głowicami „Robotwins” pozwala na symetryczne wykonanie drenażu całego ciała, znacznie przyspieszając rezultaty zabiegu.
  • Iccone laser jest w pełni bezpieczny nawet dla skór wrażliwych, naczyniowych czy wiotkich. 

Jak wygląda zabieg? 

  • Każda sesja rozpoczyna się od 20 minutowego drenażu całego ciała, następnie wraz z Pacjentami ustalane są bazowe obszary z miejscowym problemem, nad którymi Zabiegowcy skupiają się podczas całej serii zabiegowej.
  • Iccone Laser to również doskonałe uzupełnienie innych terapii Hi – Tech: Accent Prime , Onda czy Storz Medical.  Zastosowanie terapii łączonych i  działanie  różnymi bodźcami, gwarantują jeszcze bardziej spektakularne efekty w walce o idealną sylwetkę!
  • Zabieg wykonywany jest w  specjalnym kostiumie, zabezpieczając skórę przed „rozciągnięciem” i powstawaniem siniaków, bez większego uwrażliwiania skóry. Dzięki temu rozwiązaniu, zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący!

„Pacjenci korzystający z technologii Icoone Laser uwielbiają zabiegi przede wszystkim za natychmiastowe efekty, przyjemne odczucia w trakcie terapii, a także brak okresu rekonwalescencji. Na każdy kolejny zabieg wracają z przyjemnością, a po masażu czują lekkość i pełnię energii do dalszego podbijania świata;)” – mówią Specjaliści z Kliniki Spire Clinic.

Klinika Spire Clinic stawia na indywidualny dobór technologii, dlatego też zawsze przed rozpoczęciem serii zabiegów przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Icoone Laser lub  zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .