Pakiet 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance +10 zabiegów Karboksyterapii Julie + 4 zabiegi Accent Prime (Ultradźwięki + Fala Radiowa)

Okres trwania promocji: do 30 sierpnia 2020r.

Co zawiera pakiet?

Pakiet składa się z 24 zabiegów: 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance (pełna procedura zabiegowa 40 min),  10 zabiegów Karboksyterapii Julie (dobranej do problemu : tkanka tłuszczowa, wiotkość skóry, rozstępy lub blizna) oraz 4 zabiegi Accent Prime (pełna procedura zabiegowa: Ultradźwięki + Fala Radiowa) na 1 wybrany obszar. 

Accent Prime

Urządzenie Accent Prime dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów ultradźwięków (UD) skutecznie rozgrzewa i uszkadza komórki tłuszczowe, natomiast zadaniem fali radiowej (RF) jest napięcie włókien kolagenowych oraz stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.  Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i mogą pogłębiać się nawet do pół roku po zakończeniu serii. Przeczytaj więcej o zabiegu…

Endermologie LPG Alliance

Endermologie Alliance to opatentowany zabieg wykorzystujący połączenie podciśnienia z relaksującym masażem. Intensywna stymulacja skóry umożliwia redukcję cellulitu, likwidację tkanki tłuszczowej i ujędrnienie tkanki. Przeczytaj więcej o zabiegu…

Karboksyterapia Julie 

Karboksyterapia Julie to mało inwazyjny zabieg opierający się na stymulacji naturalnych procesów naszego ciała. Polega na precyzyjnym podawaniu dwutlenku węgla (CO2) na wybrane obszary. Celem zabiegu jest wywołanie wzmożonego przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych.
Dzięki opatentowanej technologii podwójnego ogrzewania gazu, zabieg nie powoduje dużego dyskomfortu. Przynosi rewelacyjne efekty w redukcji rozstępów, blizn, a także wiotkości skóry. Przeczytaj więcej o zabiegu

Co daje połączenie obu technologii ?

Ciało kobiety w czasie ciąży ulega wielu zmianom. Powrót do idealnej sylwetki nie zawsze jest łatwym procesem- zlokalizowana miejscowo tkanka tłuszczowa, wiotkość skóry czy rozstępy nie muszą dłużej stanowić problemu. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalny pakiet dedykowany świeżo upieczonym mamom.  Połączenie zabiegów Accent Prime,  Endermologie LPG Alliance oraz Karboksyterapii Julie pozwala na kompleksowe działanie i zlikwidowanie wielu defektów. Technologia ultradźwięków oraz fali radiowej w urządzeniu Accent Prime pozwoli na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznego obszaru jak : brzuch, uda, tzw. „pelikanki” w obszarze ramion czy „bryczesy”. Dodatkowo zastosowanie Endermologie LPG Alliance po Accent Prime umożliwia skuteczny drenaż i przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej dla jeszcze lepszych, szybszych i dłużej utrzymujących się efektów. Pełna procedura zabiegowa Endermologie (40 min) pozwoli również skupić się na kilku innych obszarach ciała, które wymagają ujędrnienia i wyrzeźbienia. Dołączenie Karboksyterapii Julie zapewni genialne wykończenie zabiegów i skutecznie zredukuje ślady (rozstępy, blizny) po zmieniającym się w ciąży ciele.  

W jakiej częstotliwości należy wykonywać zabiegi? 

Dla optymalnych rezultatów zabiegi należy wykonywać w serii, w następujących częstotliwościach : zabieg Accent Prime powtarzamy co 7-10 dni, zabieg Endermologie LPG Alliance  co  2- 3 dni, natomiast zabieg Karboksyterapii wykonujemy  w odstępach 7-14 dni.  Po szczegółowej konsultacji,  Nasi Eksperci proponują odpowiednie odstępy między zabiegami oraz ich połączenia w jednej sesji – w  zależności od wskazań  oraz dyspozycyjności Pacjenta.  

AKCJA SLIM BODY Pakiet „Płaski brzuch”

14 zabiegów
8100zł 4500zł

AKCJA SLIM BODY Pakiet „Redukcja cellulitu, wyszczuplanie”

20 zabiegów
8400zł 4800zł
Przetłumacz