Pakiet 10 zabiegów Endermologie LPG Focus + 4 zabiegi ONDA (brzuch)

Okres trwania promocji: do 30 sierpnia 2020r.

Co zawiera pakiet?

Pakiet zawiera 14 zabiegów: 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance FOCUS (20 min na okolicę brzucha) oraz 4 zabiegi ONDA  na 1 obszar zabiegowy -brzuch

ONDA 

ONDA to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™. Unikalne mikrofale,  docierają  w sposób selektywny do tkanki tłuszczowej, umożliwiając jej redukcję, bez ryzyka uszkodzenia okolicznych tkanek. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, które przynoszą spektakularne rezultaty  – widoczne już po pierwszym zabiegu!

Onda działa w trzech zakresach: pozwala na usunięcie zlokalizowanej miejscowo tkanki tłuszczowej, redukuje cellulitu w każdym stopniu zaawansowania  oraz powoduje wyraźne zagęszczenie i ujędrnianie skóry. Umożliwia pozbycie się opornych fałdek na brzuchu, boczkach. Przeczytaj więcej o zabiegu…

 

Endermologie LPG Alliance

Endermologie  Alliance  to technologia, która wykorzystuje specjalistycznie zaprogramowaną głowicę, która poprzez specjalne ruchy masuje tkankę, wzmagając procesy spalania tkanki tłuszczowej, a także naturalną stymulację włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Przeczytaj więcej o zabiegu…

 

Co daje połączenie obu technologii? 

Połączenie zabiegów ONDA oraz Endermologie LPG Alliance FOCUS to jeszcze lepsze i szybsze efekty zabiegowe.  Zastosowanie dwóch różnych bodźców zapewnia nie tylko poprawę jakości skóry, ale także zmniejszenie obwodu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
W pierwszym etapie terapii wykorzystujemy technologię mikrofal Coolwaves zawartą w urządzeniu Onda, które działają precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, wywołując tzw. stres metaboliczny i powodując ich rozbicie,  a następnie usunięcie z organizmu. W drugim etapie terapii wykonujemy zabieg Endermologie LPG Alliance  Focus  – program 20 minutowy na obszar brzucha. Ostatni etap jest istotną kwestią ze względu na poddanie tkanek drenażowi limfatycznemu. Pozwala on na szybsze metabolizowanie wcześniej zniszczonych komórek tłuszczowych. Jest również kontynuacją stymulacji do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Dla kogo przeznaczony jest pakiet „Płaski brzuch”? 

Pakiet „Płaski brzuch” to zabieg dedykowany dla osób z  trudną do pozbycia się, nadmierną tkanką tłuszczową w okolicy brzucha, nie poddającą  się nawet dietom i ćwiczeniom. Stanowi świetne rozwiązanie polepszenia wyglądu okolicy brzucha po porodzie lub też, gdy po zrzuceniu kilogramów tkanka na brzuchu straciła jędrność i elastyczność.   Pozwoli zlikwidować uciążliwą oponkę i świetnie wymodelować kształt górnej części ciała.

 

W jakiej częstotliwości należy wykonywać zabiegi?

Aby zabiegi przyniosły oczekiwane efekty, należy powtarzać je w odpowiednich częstotliwościach: zabieg Accent Prime powtarzamy co 2-3 tygodnie, natomiast zabieg Endermologii 2-3 razy w tygodniu.  

AKCJA SLIM BODY Pakiet „Idealna sylwetka”

14 zabiegów
4800 zł 4200zł

AKCJA SLIM BODY Pakiet „Młoda mama”

24 zabiegi
9800zł 5400zł
Przetłumacz