Pakiet 10 zabiegów Endermologie LPG Focus + 4 zabiegi Accent Prime (Ultradźwięki + Fala Radiowa)

Okres trwania promocji: do 30 kwietnia 2020r.

Co zawiera pakiet?

Pakiet zawiera 14 zabiegów: 10 zabiegów Endermologie LPG Alliance FOCUS (20 min na okolicę brzucha) oraz 4 zabiegi Accent Prime (pełna procedura zabiegowa -Ultradźwięki + Fala Radiowa) na 1 obszar zabiegowy (brzuch) 

 

Accent Prime 

Urządzenie Accent Prime to połączenie najmocniejszych na rynku estetycznym ultradźwięków razem z wysokiej częstotliwości falami radiowymi. W trakcie zabiegu wyzwalany jest proces termiczny, prowadzący do „spalania” miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej a także ujędrnienia skóry(odbudowa i produkcja włókien kolagenu i elastyny). Przeczytaj więcej o zabiegu…

 

Endermologie LPG Alliance

Endermologie  Alliance  to technologia, która wykorzystuje specjalistycznie zaprogramowaną głowicę, która poprzez specjalne ruchy masuje tkankę, wzmagając procesy spalania tkanki tłuszczowej, a także naturalną stymulację włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Przeczytaj więcej o zabiegu…

 

Co daje połączenie obu technologii? 

Połączenie zabiegów Accent Prime oraz Endermologie LPG Alliance FOCUS to jeszcze lepsze i szybsze efekty zabiegowe.  Zastosowanie dwóch różnych bodźców zapewnia nie tylko poprawę jakości skóry, ale także zmniejszenie obwodu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
W pierwszym etapie terapii wykorzystujemy ultradźwięki, w celu upłynnienia komórek tłuszczowych oraz podgrzania tkanek.
Następnie silnie przegrzewamy problematyczną partię ciała falą radiową, a na koniec wykonujemy zabieg Endermologie LPG Alliance  Focus  – program 20 minutowy na obszar brzucha. Ostatni etap jest istotną kwestią ze względu na poddanie tkanek drenażowi limfatycznemu. Pozwala on na szybsze metabolizowanie wcześniej zniszczonych komórek tłuszczowych. Jest również kontynuacją stymulacji do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Dla kogo przeznaczony jest pakiet „Idealna sylwetka”? 

Pakiet „Płaski brzuch” to zabieg dedykowany dla osób z  trudną do pozbycia się, nadmierną tkanką tłuszczową w okolicy brzucha, nie poddającą  się nawet dietom i ćwiczeniom. Stanowi świetne rozwiązanie polepszenia wyglądu okolicy brzucha po porodzie lub też, gdy po zrzuceniu kilogramów tkanka na brzuchu straciła jędrność i elastyczność.   Pozwoli zlikwidować uciążliwą oponkę i świetnie wymodelować kształt górnej części ciała.

 

W jakiej częstotliwości należy wykonywać zabiegi?

Aby zabiegi przyniosły oczekiwane efekty, należy powtarzać je w odpowiednich częstotliwościach: zabieg Accent Prime powtarzamy co 7-10 dni, natomiast zabieg Endermologii 2-3 razy w tygodniu.  Raz w tygodniu terapię zaleca się wykonać podczas 1 sesji.

AKCJA BIKINI BODY Pakiet „Idealna sylwetka”

14 zabiegów
4800 zł 4200 zł

AKCJA BIKINI BODY Pakiet „Młoda mama”

24 zabiegi
6400zł 5200zł
Przetłumacz