W ostatnim tygodniu Nasz Zespół szkolił się z kolejnej nowości, którą dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić!  KRIOLIPOLIZA COOLTECH DEFINE to pierwsze urządzenie w Polsce, które swoją premierę ma właśnie w Naszej Klinice!  To najbardziej nowoczesna platforma do wyszczuplania/konturowania sylwetki poprzez skuteczne wymrażanie tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Jeśli pomimo stosowania ścisłej diety i regularnej aktywności […]

W ostatnim tygodniu Nasz Zespół szkolił się z kolejnej nowości, którą dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić! 
KRIOLIPOLIZA COOLTECH DEFINE to pierwsze urządzenie w Polsce, które swoją premierę ma właśnie w Naszej Klinice! 
To najbardziej nowoczesna platforma do wyszczuplania/konturowania sylwetki poprzez skuteczne wymrażanie tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała.
Jeśli pomimo stosowania ścisłej diety i regularnej aktywności nie możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała to rozwiązanie przewyższy Twoje najśmielsze oczekiwania! 
Zabieg kriolipolizy CoolTech Define pozwala na pozbycie się nawet od 3-6 cm obwodu podczas jednej sesji!
Na czym polega zabieg?
Polega na kontrolowanym schładzaniu tkanki tłuszczowej do temperatury – 10ºC i utrzymaniu jej w tych warunkach przez 70min, w wyniku czego następuje ich rozpad, czyli lipoliza. Następnie martwe komórki tłuszczowe są naturalnie wydalane z organizmu w procesach metabolicznych.
Kriolipoliza CoolTech Define to pierwsze urządzenie na rynku , które pozwala na zastosowanie jednocześnie aż 4 aplikatorów z chłodzeniem 360 stopni dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów zabiegowych !
Z okazji premiery zabieg Kriolipolizy CoolTech Define objęty jest promocją -30% + dla pierwszych 10 osób 5 zabiegów falą akustyczną Storz Medical w prezencie!