Dotykam – wygrywam!???? Październik miesiącem świadomości profilaktyki związanej z rakiem piersi, najczęstszej choroby nowotworowej wśród kobiet! #różowawstążka ???? jest dla nas symbolem szacunku do siebie, własnego zdrowia, troski o najbliższe naszemu sercu kobiety, solidarności, wsparcia, chęci pomocy innym. Wiemy, że w obliczu choroby wszystkie stoimy po tej samej stronie – rak piersi dotyka kobiety w […]

Dotykam – wygrywam!????

Październik miesiącem świadomości profilaktyki związanej z rakiem piersi, najczęstszej choroby nowotworowej wśród kobiet!

#różowawstążka ???? jest dla nas symbolem szacunku do siebie, własnego zdrowia, troski o najbliższe naszemu sercu kobiety, solidarności, wsparcia, chęci pomocy innym. Wiemy, że w obliczu choroby wszystkie stoimy po tej samej stronie – rak piersi dotyka kobiety w różnym wieku.

Dlatego badajmy się! Wszystkie! ????????????

Wczesne wykrycie w większości przypadków pozwala na całkowite wyleczenie!

.. a my poza przypominaniem Wam przez cały październik o tym jak ważna jest profilaktyka przygotowaliśmy już po raz drugi dodatkową incjatywę.

Od 7 października w Naszym cenniku znajdziecie zabiegi oznaczone różową wstążką. Klinika Spire Clinic przekaże 5 % dochodu z październikowej sprzedaży oznaczonych zabiegów na cudowną fundacje FEDERACJA AMAZONKI , która w wyjątkowy sposób wspiera kobiety dotknięte rakiem piersi.

 

Dbając o siebie , dbasz również o innych!