Bezpieczeństwo Naszych Pacjentów i personelu jest dla Nas priorytetem W związku z dynamicznie zmieniającą się, globalną sytuacją epidemiologiczną – w trosce o Państwa zdrowie, a także całego Naszego Zespołu, podjęliśmy ważną i trudną dla Nas decyzję o tymczasowym odwołaniu wszystkich wizyt zapisanych w dniach 16.03 – 30.04.2020r. W tych dniach Klinika pozostanie zamknięta.   Skontaktujemy […]

Bezpieczeństwo Naszych Pacjentów i personelu jest dla Nas priorytetem

W związku z dynamicznie zmieniającą się, globalną sytuacją epidemiologiczną – w trosce o Państwa zdrowie, a także całego Naszego Zespołu, podjęliśmy ważną i trudną dla Nas decyzję o tymczasowym odwołaniu wszystkich wizyt zapisanych w dniach 16.03 – 30.04.2020r. W tych dniach Klinika pozostanie zamknięta.

 

Skontaktujemy się telefonicznie ze wszystkimi Pacjentami, którzy w tym okresie mają zapisane wizyty w Klinice, a następnie dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wizyty były realizowane w trybie priorytetowym.

 

Stale monitorujemy sytuację epidemiologiczną i na bieżąco będziemy informować o zmianach.  Liczymy na Państwa zrozumienie, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, spokoju i mnóstwo pozytywnej energii w tych niezwykłych okolicznościach.

 

Nasi Konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 10:00-18:00 pod numerami telefonu 22 400 57 75 lub 500 743 973 lub mailowo: recepcja@spireclinic.pl