• Przygotuj swoje ciało na lato! Odbierz Twój indywidualny PLAN „DREAM BODY” – korzystaj z najniższych cen miksując dowolne technologie!
  Plan "DREAM BODY" !

   Pożegnaj cellulit i oporną tkankę tłuszczową!

   Okres trwania promocji: do 31 marca 2021r.

   Akcja PLAN "DREAM BODY" powraca! Poczuj się dobrze w swoim ciele  - to właśnie najważniejszy cel najnowszej akcji w Spire Clinic! 

   Zmagasz się z nadmiarem miejscowej tkanki tłuszczowej, cellulitem lub  wiotką, mało elastyczną skórą?  Ten program jest dla Ciebie!

   W Klinice Spire Clinic znajdziesz rozwiązanie na wszystkie z wyżej wymienionych problemów i wiele więcej!  Nieinwazyjne metody wyszczuplania i modelowania sylwetki: Onda, Accent Prime, Storz Medical, Icoone Laser, Endermologie LPG Alliance, Karboksyterapia Julie czy HIFU Ultraformer III!  

   Określ swój cel i czas na jego osiągnięcie, my zajmiemy się resztą! 

   Jak to działa ? 

   Decydując się na opcję   Plan „DREAM BODY”  wpłacasz jednorazowo 4000 zł  i otrzymujesz możliwość korzystania  z najniższych cen pakietowych na wszystkich technologiach z działu modelowanie sylwetki/redukcja cellulitu.   Zapisz się na bezpłatną konsultację z Naszym Ekspertem i odbierz plan terapii szyty na miarę Twoich potrzeb!  

    

    

   ...
Przetłumacz