• Epilacja laserowa w promocji do -70% OFF: Lasery Vectus, Motus Ax, Gentle Lase, Thunder MT oraz Cutera Excel HR
  Rabaty do -70% OFF!

   Ciesz się idealną gładkością w każdej sytuacji!

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   Epilacja laserowa w promocji świątecznej do -70% OFF : Lasery Vectus, Motus Ax, Gentle Lase, Thunder MT oraz Cutera Excel HR.

   Podaruj sobie najpiękniejszy prezent - komfort i pewność siebie w każdej sytuacji, dzięki idealnie gładkiej skórze !

   BEZ NIECHCIANYCH WŁOSKÓW, PODRAŻNIEŃ I STOSU MASZYNEK! Epilacja laserowa jeszcze nigdy nie była tak efektywna!

   W naszej Klinice posiadamy aż 5 różnych technologii do trwałego usuwania owłosienia: laser diodowy Vectus, dwa lasery aleksandrytowe Gentle Lase i Motus AX, a także dwa lasery łączące aż dwie wiązki laserowe ( aleksandrytową oraz neodymowo-yagowa) Thunder MT oraz Cutera Excel HR. Dzięki temu dobieramy najskuteczniejsze rozwiązanie , uwzględniając Twoje indywidualne predyspozycję min. kolor i grubość włosków!

   Nie wiesz , którą technologię wybrać? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z Naszym Ekspertem!

   ...
 • Promocja do -50% OFF na laser tulowy LAVIEEN – wyrównuje koloryt i teksturę skóry, pomaga zwalczyć melasmę,  spłyca zmarszczki.
  2500zł 1200zł

   Laser tulowy Lavieen w promocji do -50% OFF na pakiety zabiegów

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   Lasera tulowego LAVIEEN genialnie wyrównuje koloryt i teksturę skóry, pomaga zwalczyć melasmę,  spłyca zmarszczki, poprawia jędrność i elastyczność, a także likwiduje rozszerzone pory i blizny potrądzikowe oraz wspiera normalizację wydzielania gruczołów łojowych. Nie tylko skutecznie usuwa niepożądane zmiany, ale także pozostawi skórę świetlistą i promienną, a efekt estetyczny uzyskany w wyniku przeprowadzonego zabiegu określamy jako  „Baby Face”. Jest on podobny do efektu po zastosowaniu kremu BB!

   Ta wyjątkowa technologia zastępuje kilka laserów, gdyż umożliwia pracę w trzech trybach nieablacyjnym, subablacyjnym i ablacyjnym.  Pozwala to na spektakularne efekty  już po pierwszym zabiegu!

   Oferta specjalna: twarz 1200zł  zamiast 2500zł!

   ...
 • HIFU ULTRAFORMER III najmocniejszy, bezinwazyjny lifting twarzy i ciała!
  Rabaty do -50% OFF!

   Wymodelowanie owalu twarzy, redukcja drugiego podbródka, intensywne napięcie skóry! Już po jednym zabiegu!

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   Ultraformer III to najmocniejszy, medyczny system wykorzystujący innowacyjną technologię HIFU , czyli skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych, które docierają w głąb skóry właściwej aż do poziomu SMAS (powięzi mięśniowej) - intensywnie stymulują proces regeneracji i odbudowy skóry oraz namnażanie się włókien kolagenowych.
   W sposób zupełnie bezinwazyjny pozwala na naturalne wymodelowanie i wyostrzenie owalu twarzy, poprzez jednoczesne wyszczuplenie (zredukowanie tzw. "chomiczków" czy "drugiego podbródka") oraz napięcie skóry zarówno twarzy jak i ciała! 
   Wystarczy jeden zabieg! 
   Pierwsze rezultaty mogą być zauważalne tuż po zakończeniu sesji , jednakże proces odnowy włókien kolagenowych postępuje przez 3-6 miesięcy i wtedy tez obserwujemy maksymalny efekt! 
   Bez bólu i interwencji chirurgicznej, bez okresu rekonwalescencji, w pełni naturalnie!
   ...
 • iPIXEL Laser frakcyjny w promocji do -40% OFF! Laserowy resurfacing skóry, odmładzanie skóry, redukcja zmarszczek
  1200zł 800zł

   Do -40% na pakiety zabiegów + pojedyncze zabiegi w cenach specjalnych!

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   Laser frakcyjny  iPixel Er:Yag to najnowocześniejszy  system laserowy, przyznaczony do ablacyjnego resurfacingu skóry, odmładzania skóry, redukcji zmarszczek,  rozszerzonych porów, przebarwień, blizn, a także rozstępów. Moduł ten należy do multiaplikacyjnej platformy laserowej  Alma Harmony XL PRO,  przeznaczonej do ponad 60 wskazań z zakresu Medycyny Estetycznej i zaawansowanej Kosmetologii, potwierdzonych Certyfikatem FDA ! 

   Wiązka lasera iPixel w sposób kontrolowany penetruje naskórek i skórę właściwą, co prowadzi do powstania szeregu mikrouszkodzeń termalnych. Pobudzane są intensywne procesy regeneracyjne - włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury skóry! 

   Oferta specjalna: laserowy peeling 400 zł  zamiast 1000 zł

   ...
 • Kriolipoliza COOLTECH DEFINE wymrażanie tkanki tłuszczowej. Pierwsze urządzenie w Polsce!
  Rabaty do -50% OFF !

   Do -50% OFF Kriolipoliza COOLTECH DEFINE wymrażanie tkanki tłuszczowej!

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   KRIOLIPOLIZA COOLTECH DEFINE  to pierwsze urządzenie w Polsce, które swoją premierę ma właśnie w Naszej Klinice!
   To najbardziej nowoczesna platforma do wyszczuplania/konturowania sylwetki poprzez skuteczne wymrażanie tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała.
   Jeśli pomimo stosowania ścisłej diety i regularnej aktywności nie możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała to rozwiązanie przewyższy Twoje najśmielsze oczekiwania! 
   Zabieg kriolipolizy CoolTech Define pozwala na pozbycie się nawet od 3-6 cm obwodu podczas jednej sesji!
   Na czym polega zabieg?
   Polega na kontrolowanym schładzaniu tkanki tłuszczowej do temperatury – 10ºC i utrzymaniu jej w tych warunkach przez 70min, w wyniku czego następuje ich rozpad, czyli lipoliza.Następnie martwe komórki tłuszczowe są naturalnie wydalane z organizmu w procesach metabolicznych.
   Kriolipoliza CoolTech Define to pierwsze urządzenie na rynku , które pozwala na zastosowanie jednocześnie aż 4 aplikatorów z chłodzeniem 360 stopni dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów zabiegowych !
   Kriolipolizy CoolTech Define objęty jest promocją -50%!
   ...
 • DERMAPEN 4.0 w promocji do -30% OFF! Najbardziej naturalna metoda odmładzania skóry!
  850 zł 600 zł

   Do -30% na pakiety zabiegów + pojedyncze zabiegi w cenach specjalnych!

   Okres trwania promocji: przedłużona do 31 stycznia 2022r.

   Dermapen 4.0 to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikro nakłuwania skóry. Zabieg wykorzystuje innowacyjną technologię pulsujących igieł połączoną z jednoczesnym wprowadzeniem substancji aktywnych w głąb skóry min. kwasu hialuronowego. Cyfrowa kontrola  głębokości działania pozwala na precyzyjne dostosowanie intensywności zabiegu do kondycji skóry oraz wskazań.Większa liczba nakłuć w jeszcze krótszym czasie zapewnia szybszy czas gojenia oraz zwiększoną efektywność zabiegu.

    Efekt wow już po pierwszym zabiegu! 

   • Silne napięcie i ujędrnienie
   • Redukcja zmarszczek
   • Zagęszczenie skóry
   • Redukcja blizn i rozstępów
   • Redukcja przebarwień
   • Przebudowa struktury skóry
   ...
pl Polski
en Englishpl Polskiru Русскийuk Українська