Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki, specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym Pacjenci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Lek. Ida Yurtsever

Specjalista Dermatologii i Wenerologii, Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

  • mezoterapia,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
  • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
  • leczenie przebarwień,
  • peelingi medyczne,
  • leczenie łysienia.

Lek. Ewelina Kozina

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Medizinische Hochschule w Hanowerze, a także studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w Krakowie. Aktualnie w trakcie specjalizacji z okulistyki w SPKSO w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach. Jeszcze w trakcie studiów medycznych odbyła liczne staże zagraniczne, m.in. w klinice w Heidelbergu. W Klinice Spire Clinic Pani Doktor specjalizuje się w medycynie przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej.
Propaguje holistyczne podejście w procesie odmładzania, kładąc nacisk na wczesną profilaktykę skóry takimi metodami jak min. mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, stymulatory tkankowe czy szeroko pojęta laseroterapia.
W czasie wolnym chętnie podróżuje, jeździ na nartach i na rolkach.

Aleksandra Krośnicka

Kosmetolog

Magister Kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem innowacyjnych techologii HI-TECH. Specjalista w zabiegach skupiających się na poprawie kondycji skóry ciała i twarzy, a także laseroterapii.
Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że terapie spełniają ich oczekiwania.
W wolnym czasie podróżuje, odkrywa nowe smaki i jeździ na rolkach.

Patrycja Głowacka

Kosmetolog

Magister kosmetologii, abslowentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości sprzęcie, zapewniający uśmiech na twarzach zadowolonych Pacjentów. Doświadczenie  zdobywała w warszawskim SPA oraz gabinecie dermatologii zajmując się zabiegami na twarz i cialo.  W Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, łącząc kompleksowe podejście dla uzyskania najlepszych efektów. 
Kosmetologia jest jej największą pasją, a o tym, że chce zajmować się w przyszłości branżą beauty wiedziała od najmłodszych lat. Ponadto interesuje się pielęgnacja naturalną. Lubi długie spacery, dobrą herbatę w połączeniu z książką i ciepłe dni.

Marzena Smoleń

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog  Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę w branży kosmetologicznej rozpoczęła już na I roku studiów. Pogodny uśmiech wynikający z pasji do wykonywanej pracy jest jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia i urody Pacjentów sukcesywnie pogłębia efekty terapii zabiegowych. Przyjemność płynąca z wykonywanej pracy jest jej motywacją do poszerzania wiedzy z zakresu kosmetologii i dietetyki. Swoją efektywność zwiększa poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Jest miłośniczką aktywnego wypoczynku oraz dobrego kina.

Klaudia Pydyniak

Kosmetolog

Magister kosmetologii, z wyróżnieniem ukończyła studia na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.  Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała asystując lekarzowi medycyny estetycznej. Nabyta praktyka pozwoliła jej  zrozumieć jak ważna jest współpraca między kosmetologiem, a lekarzem. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Wyznaje zasadę, że dobrze dobrany indywidualny plan terapii jest kluczem do uzyskania efektów zabiegowych. Kosmetologie traktuje nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako ogromną pasję, dlatego największą satysfakcję przynoszą jej efekty uzyskanych terapii oraz uśmiech i zadowolenie Pacjentów. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości z zakresu medycyny estetycznej i technologii wykorzystywanych w kosmetologii. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach praktycznych i kongresach. Prywatnie miłośniczka podróży. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom oraz odkrywaniu ciekawych miejsc. 

Sylwia Warzywoda

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Kosmetologia dla niej to nie tylko praca, a przede wszystkim pasja, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie. W Klinice Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej, dbając o idealnie gładką skórę Pacjentów. 
Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Miłośniczka zwierząt i wycieczek w nowe miejsca.

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Magister kosmetologii  ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem oraz jest fanką dobrego kina.

Aleksandra Foks

Kosmetolog

Licencjowany Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wciąż pogłębia swoją wiedzę  na studiach magisterskich o profilu Kosmetologia Kliniczna. 

W Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej, a także zabiegach modelujących sylwetkę. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do pacjenta, a największą satysfakcję przynosi jej uśmiech oraz zadowolenie swoich Pacjentów.

Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję taneczną oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Wielbicielka kina oraz muzyki.

Julia Walasiewicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.  Pasjonatka swojego zawodu, dla której zadowolenie Pacjenta jest zawsze największą satysfakcją. Jej celem jest poprawa jakości życia innych ludzi poprzez starcie z ich problemami, dodanie im pewności siebie i sprawienie by dobrze czuli się we własnej skórze. Pragnie podnosić swoje kwalifikacje, rozwijać się, aby być z bieżącymi nowościami w kosmetologii, by móc później wykorzystywać je w pracy. Zawsze pogodna oraz pozytywnie nastawiona do pracy. Jej pasją jest dbanie nie tylko o urodę, ale także o zdrowy styl życia. Wolny czas spędza uprawiając jogę, jeżdżąc na rowerze czy z dobrą książka związaną z rozwojem osobistym.

Aleksandra Swacha

Kosmetolog

Dyplomowany  Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. Obecnie kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie.

W trakcie studiów zdobywała doświadczenie  uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Ola jest empatyczna, otwarta i ambitna, bardzo ważny jest dla niej rozwój, dlatego stale zgłębia wiedzę. Spire Clinic ceni za profesjonalizm i indywidualne podejście do Pacjentów oraz dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń dających spektakularne efekty.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do urody. Na co dzień dba o zdrową dietę i aktywny styl życia. Uwielbia długie spacery, muzykę oraz dobre kino.  

 

Ewa Gronkiewicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologicznych.  Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Nie znikający uśmiech z twarzy i pozytywne nastawienie do życia zdecydowanie ułatwiają jej relację z klientem.
Kosmetologię, zawód który jest jej największą pasją, uważa za dziedzinę sztuki, z której rodzi się piękno.

Uwielbia podróże, z których zawsze wynosi nową energię, a także uprawianie wszelkich sportów.

Martyna Kielak

Kosmetolog

Magister kosmetologii , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, ze specjalizacją modelowanie sylwetki – zabiegi na ciało.  Fascynuje się zastosowaniem nieinwazyjnych technologii w terapii cellulitu. Z Kliniką Spire Clinic związana od początku swojej kariery zawodowej.  Zawsze życzliwa  i empatyczna.   Relaksuje ją czytanie, a w wolnych chwilach nadrabia zaległości filmowe.

 

Aneta Janiszewska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjonowany Kosmetolog,  absolwentka Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie, o specjalizacji kosmetologia medyczna.  Zawsze uśmiechnięta, gotowa do działania i chętna do pomocy innym. Do powierzonych  zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem  i pasją, a moment zadowolenia Pacjentów daje jej największa satysfakcję oraz motywacje do dalszego działania. Wolny czas poświęca pogłębianiu wiedzy oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Jak sama określa, ma słabość do dobrego i zdrowego i jedzenia, a każdą wolną chwilę spędza w kuchni lub na siłowni, przekształcając każdą z przyjętych kalorii w pozytywną energię .

Sylwia Icińska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu trychologii kosmetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę czytając książki oraz artykuły naukowe dotyczące skóry i włosów. W wolnym czasie lubi śledzić modę i kinematografię. Nie zapomina o aktywności fizycznej. Zawsze miła i uśmiechnięta. W pracy z pacjentem kieruje się otwartością oraz chęcią pomocy i wsparcia w doborze zabiegów. Witając szerokim uśmiechem dba o dobre samopoczucie i komfort pacjentów od pierwszych chwil w klinice.

Joanna Kaczyńska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie o specjalizacji e-Marketing. Od lat zafascynowana szeroko pojętą branżą beauty. Chętnie zgłębia wiedzę z zakresu świadomej pielęgnacji. Klinikę Spire Clinic najbardziej ceni za możliwość poznawania najnowszych rozwiązań z zakresu kosmetologii, a także profesjonalne podejście do Pacjenta. Miłośniczka słodkości, muzyki i słonecznej pogody. W wolnych chwilach lubi czytać książki, a od niedawna także malować.

Sylwia Kłosowska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z ludźmi. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, chętnie służy pomocą, dba o profesjonalną obsługę Pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. W codziennym działaniu koncentruje się na efektywnym rozwiązywaniu problemów. Z zamiłowaniem poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia Wyróżnia ją sumienność i skrupulatność,  doskonała organizacja pracy.  Prywatnie miłośniczka podróży i gotowania.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter
pl Polski
en Englishpl Polskiru Русскийuk Українська