Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki, specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym Pacjenci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr Ida Yurtsever

Specjalista Dermatologii i Wenerologii, Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

 • mezoterapia,
 • wypełnianie kwasem hialuronowym,
 • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
 • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
 • leczenie przebarwień,
 • peelingi medyczne,
 • leczenie łysienia.

Dr Aleksandra Kadłubowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując dyplom lekarza medycyny estetycznej.

Decyzja o wyborze tej dziedziny nie była przypadkowa. Wybór medycyny estetycznej to połączenie jej 2 największych pasji – medycyny i sztuki. Doskonale zna potrzeby i marzenia kobiet oraz mężczyzn – dzięki czemu z ogromną pasją, zaangażowaniem i precyzją w bardzo naturalny sposób przywraca naturalny oraz młodzieńczy wygląd, szyty na miarę potrzeb.

Doktor Kadłubowska bardzo dużą wagę przywiązuje do naturalnych efektów przeprowadzanych zabiegów, przez co jest bardzo ceniona przez pacjentów.

Pacjenci cenią również jej umiejetność tworzenia atmosfery bezpieczeństwa i zaufania podczas zabiegow, jak i za wyjątkowy zmysł estetyczny.

Doktor Aleksandra specjalizuje się głównie w zabiegach injekcyjnych:

 • redukcja zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej
 • zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego (m.in. modelowanie, powiekszanie ust, wolumetria, wypełnianie doliny łez)
 • mezoterapia skory twarzy (kolagenowa, kwasy nieusieciwane, osocze, fibryna)
 • biostymulatory tkankowe

Jej praca jest jej pasją i pozwala „zatrzymać czas”, przywracając wiarę w piękno własnej osoby 🙂

Prywatnie lubi aktywnie spedzac czas, na co dzień gra w squasha, latem – windsurfing i kitesurfing, zimą – snowboard.

Dr n.med. Dominika Dąbrowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista chorób wewnętrznych, obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu kardiologii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo Zatorowej WUM. Autorka i współautorka kilkudziesięciu prac – oryginalnych, poglądowych i monografii. Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Ivey Business School at Western University Canada, wieloletni nauczyciel akademicki, szkoleniowiec z zakresu stanów nagłych oraz problemów internistycznych w gabinecie stomatologicznym. Ukończyła 2 – letnie studia podyplomowe – Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. W medycynie estetycznej kładzie nacisk na naturalne efekty wykonywanych zabiegów oraz profilaktykę przeciwstarzeniową. Domeną  Pani Doktor jest wyłanianie naturalnego piękna, tak by skóra wyglądała na wypoczętą, zdrową i rozświetloną. 

Natalia Baczewska

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku Kosmetologia Kliniczna. Ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta, a także współpracę między kosmetologiem, a lekarzem. Specjalizuje się w zabiegach skupiających się na poprawie jakości skóry twarzy, a także laseroterapii.
W Spire Clinic docenia to, że swoją pasję i doświadczenie może poszerzać poznając najnowsze i najlepsze technologie, a dzięki temu wspomagać pacjentów w doborze najbardziej odpowiednich planów terapii. Zawsze empatyczna i życzliwa. Uwielbia dobrą kuchnię, podróże oraz zwierzęta.

Sylwia Warzywoda

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Kosmetologia dla niej to nie tylko praca, a przede wszystkim pasja, dlatego stale pogłębia swoją wiedzę w tej dziedzinie. W Klinice Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej, dbając o idealnie gładką skórę Pacjentów. 
Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom. Miłośniczka zwierząt i wycieczek w nowe miejsca.

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Magister kosmetologii  ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem oraz jest fanką dobrego kina.

Joanna Włodarczyk

Kosmetolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii interdyscyplinarnej. Kosmetolog z pasją i zaangażowaniem. Priorytetem dla niej jest zadowolenie pacjentów. Interesuje się dietetyką, kosmetologią holistyczną i szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrego jedzenia, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna. Każdego chętnie obdarowuje uśmiechem.

Karolina Dąbrowska

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem innowacyjnych techologii HI-TECH. Specjalista w zabiegach skupiających się na poprawie kondycji skóry ciała i twarzy, a także laseroterapii.
Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że terapie spełniają ich oczekiwania.
W wolnym czasie podróżuje, odkrywa nowe smaki.

Aleksandra Foks

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wciąż pogłębia swoją wiedzę  na studiach magisterskich o profilu Kosmetologia Kliniczna. 

W Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach epilacji laserowej, a także zabiegach modelujących sylwetkę. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do pacjenta, a największą satysfakcję przynosi jej uśmiech oraz zadowolenie swoich Pacjentów.

Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję taneczną oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Wielbicielka kina oraz muzyki.

Aleksandra Bilińska

Kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach z zakresu laseroterapii, modelowania sylwetki oraz zabiegów na twarz. Zawsze dba o stworzenie indywidualnej relacji z pacjentem, co w połączeniu z dokładnością i zaangażowaniem podczas pracy zapewnia niezwykle wydajne procedury zabiegowe.

Poza pasją do kosmetologii, uwielbia uprawiać wszelkiego rodzaju sport. W okresie zimowym chętnie jeździ na desce snowboardowej, latem na plaży zamiast kąpieli słonecznych aktywnie spędza czas grając w siatkówkę. 

Aleksandra Swacha

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

W trakcie studiów zdobywała doświadczenie  uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Ola jest empatyczna, otwarta i ambitna, bardzo ważny jest dla niej rozwój, dlatego stale zgłębia wiedzę. Spire Clinic ceni za profesjonalizm i indywidualne podejście do Pacjentów oraz dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń dających spektakularne efekty.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do urody. Na co dzień dba o zdrową dietę i aktywny styl życia. Uwielbia długie spacery, muzykę oraz dobre kino.  

 

Ilona Paluszkiewicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W Spire Clinic ceni sobie profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta oraz pracę na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, popartych medycznymi certyfikatami. Dla swoich Pacjentów jest osobą niezwykle empatyczną, a zabiegi w jej towarzystwie są komfortowe i wykonywane z największą starannością. Jej celem jest sprawienie, aby Pacjent odnalazł w sobie wewnętrzne piękno i poczuł się zaopiekowany na każdym etapie swojej wizyty.

Prywatnie jest osobą bardzo rodzinną i towarzyską. W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze i dobre kino, a jej kreatywną duszę ogranicza zbyt krótka doba.

Wiktoria Jędrzejczyk

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Największą nagrodą dla niej jest satysfakcja Pacjenta z wykonanej usługi. Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Prywatnie jest osobą pozytywną i empatyczną. W wolnym czasie spaceruje słuchając podcastów, zgłębia wiedzę na temat pielęgnacji twarzy, włosów oraz behawiorystyki psów.

Magdalena Kuta

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Lodzi, obecnie swoja wiedze pogłębia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody na kierunku kosmetologia kliniczna. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyła pracując w SPA. Kosmetologia jest jest największa pasja, która stale rozwija. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pracy z pacjentem. W wolnym czasie uwielbia wycieczki w góry oraz dobre książki.

Sylwia Kłosowska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Swoje doświadczenie zdobywała w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z ludźmi. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, chętnie służy pomocą, dba o profesjonalną obsługę Pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. W codziennym działaniu koncentruje się na efektywnym rozwiązywaniu problemów. Z zamiłowaniem poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia Wyróżnia ją sumienność i skrupulatność,  doskonała organizacja pracy.  Prywatnie miłośniczka podróży i gotowania.

Katarzyna Szymańska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, chętnie służy pomocą, dba o profesjonalną obsługę Pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. W codziennym działaniu koncentruje się na efektywnym rozwiązywaniu problemów. Z zamiłowaniem poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia Wyróżnia ją sumienność i skrupulatność,  doskonała organizacja pracy.

Jarosław Jez

Asystent ds. Administracji

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jego zainteresowania są ukierunkowane na finanse i kadry. Uwielbia podróżować.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter