Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki , Mgr fizjoterapii,  Zabiegowiec, Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym klienci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr Ida Yurtsever

Lekarz Medycyny Estetycznej, Dermatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Pani Doktor ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej
WUM. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

  • mezoterapia,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
  • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
  • leczenie przebarwień,
  • peelingi medyczne,
  • leczenie łysienia.

Ewa Gronkiewicz

Koordynator ds. laseroterapii

Magister kosmetologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologicznych.  Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Nie znikający uśmiech z twarzy i pozytywne nastawienie do życia zdecydowanie ułatwiają jej relację z klientem.
Kosmetologię, zawód który jest jej największą pasją, uważa za dziedzinę sztuki, z której rodzi się piękno.

Uwielbia podróże, z których zawsze wynosi nową energię, a także uprawianie wszelkich sportów.

Justyna Łopian

Młodszy Koordynator ds. nieinwazyjnych terapii na twarz i ciało

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Uczestniczka licznych szkoleń branżowych, stale pogłębiająca kompetencje. Początkowe doświadczenie zdobywała asystując w zabiegach medycznych.  Największą pasją Justyny jest kosmetologia i medycyna estetyczna, co w połączeniu z jej stanowiskiem pracy pozwala na bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Jej specjalnością są spersonalizowane zabiegi kształtujące sylwetkę oraz epilacja laserowa.

W wolnym czasie pochłania literaturę medyczną, dodatkowo zajmuje się malarstwem oraz doskonaleniem w kwestii słodkich wypieków.

Katarzyna Marcinkowska

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w lubelskiej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej pracując na najnowocześniejszych urządzeniach HI-TECH. Stale pogłębia swoją wiedzę na licznych konferencjach oraz śledzi najnowsze trendy, ponieważ kosmetologia to nie tylko jej zawód ale prawdziwa pasja. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego klienta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz. Prywatnie od wielu lat związana z różnymi formami tańca. Wolny czas poświęca na gry oraz spotkania z przyjaciółmi. 

Joanna Tarwacka-Skrzat

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę w dziedzinie kosmetologii rozpoczęła już na II roku studiów w znanej sieci salonów kosmetycznych jako recepcjonistka. Następnie swoje doświadczenie zdobywała w dużej klinice medycyny estetycznej w Warszawie już jako Kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia z laseroterapii, urządzeń modelujących sylwetkę, a także zabiegów na twarz. Swoją wiedzę poszerzała również poprzez asystowanie lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej. Stale rozwija się biorąc udział w licznych szkoleniach oraz śledząc nowości w dziedzinie kosmetologii. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt i podróży. W wolnym czasie lubi długie wyprawy rowerowe oraz jazdę na rolkach.

 

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Magister kosmetologii  ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem oraz jest fanką dobrego kina.

Patrycja Głowacka

Kosmetolog

Magister kosmetologii, abslowentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości sprzęcie, zapewniający uśmiech na twarzach zadowolonych Pacjentów. Doświadczenie  zdobywała w warszawskim SPA oraz gabinecie dermatologii zajmując się zabiegami na twarz i cialo.  W Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, łącząc kompleksowe podejście dla uzyskania najlepszych efektów. 
Kosmetologia jest jej największą pasją, a o tym, że chce zajmować się w przyszłości branżą beauty wiedziała od najmłodszych lat. Ponadto interesuje się pielęgnacja naturalną. Lubi długie spacery, dobrą herbatę w połączeniu z książką i ciepłe dni.

Aleksandra Krośnicka

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem innowacyjnych techologii HI-TECH. Specjalista w zabiegach skupiających się na poprawie kondycji skóry ciała i twarzy, a także laseroterapii.
Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że terapie spełniają ich oczekiwania.
W wolnym czasie podróżuje, odkrywa nowe smaki i jeździ na rolkach.

Martyna Kielak

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, ze specjalizacją modelowanie sylwetki – zabiegi na ciało.  Fascynuje się zastosowaniem nieinwazyjnych technologii w terapii cellulitu. Z Kliniką Spire Clinic związana od początku swojej kariery zawodowej.  Zawsze życzliwa  i empatyczna.   Relaksuje ją czytanie, a w wolnych chwilach nadrabia zaległości filmowe.

 

Patrycja Skomiał

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Każdy dzień daje jej możliwość nieustannego podnoszenia swoich zawodowych kompetencji. Jej motto to „kto nie idzie do przodu,ten się cofa”. Zadowolenie i uśmiech na twarzy Pacjenta to dla niej najlepsze wynagrodzenie za pomoc. W wolnych chwilach swój czas poświęca swoim zwierzakom, a podróże samochodowe to dla niej najlepszy sposób na odpoczynek.

Edyta Mulawa

Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjonowany Kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pogodna i zawsze uśmiechnięta. W pracy ceni profesjonalizm, a najlepszą nagrodą jest dla niej zadowolenie pacjentów. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni, czytać, a także oglądać dokumenty kryminalne.

Aneta Janiszewska

Koordynator Ds. Recepcji, Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjonowany Kosmetolog,  absolwentka Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie, o specjalizacji kosmetologia medyczna.  Zawsze uśmiechnięta, gotowa do działania i chętna do pomocy innym. Do powierzonych  zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem  i pasją, a moment zadowolenia Pacjentów daje jej największa satysfakcję oraz motywacje do dalszego działania. Wolny czas poświęca pogłębianiu wiedzy oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Jak sama określa, ma słabość do dobrego i zdrowego i jedzenia, a każdą wolną chwilę spędza w kuchni lub na siłowni, przekształcając każdą z przyjętych kalorii w pozytywną energię .

Aleksandra Foks

Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich o profilu Kosmetologia Kliniczna.
W Spire Clinic chętnie udziela porad w doborze zabiegów oraz dba o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję taneczną oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Wielbicielka kina oraz muzyki.

Karolina Woźniak

Opiekun i Doradca Pacjenta

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie z tytułem magistra kosmetologii. Stale pogłębiająca swoje doświadczenie zawodowe i wiedzę. W pracy najważniejsze dla niej jest połączenie kompetencji i szczerego uśmiechu co jest gwarancją sukcesu. Wolna chwila oznacza dla niej wyjście na lodowisko lub oglądanie filmów dokumentalnych w tematyce medycznej oraz inzynierskiej. Dodatkowo ogromna miłośniczka zwierząt.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter
Przetłumacz