Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki , Mgr fizjoterapii,  Zabiegowiec, Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym klienci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr Ida Yurtsever

Lekarz Medycyny Estetycznej, Dermatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Pani Doktor ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej
WUM. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

  • mezoterapia,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
  • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
  • leczenie przebarwień,
  • peelingi medyczne,
  • leczenie łysienia.

Ewa Gronkiewicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologicznych. Specjalizuje się również w technikach relaksacyjnych.  Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Nie znikający uśmiech z twarzy i pozytywne nastawienie do życia zdecydowanie ułatwiają jej relację z klientem.
Kosmetologię, zawód który jest jej największą pasją, uważa za dziedzinę sztuki, z której rodzi się piękno.

Uwielbia podróże, z których zawsze wynosi nową energię, a także uprawianie wszelkich sportów.

Magdalena Książek

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę rozpoczęła na II roku studiów i od początku swojej ścieżki zawodowej związana jest z epilacją oraz zastosowaniem laserów w kosmetologii. Najbardziej interesuje się aparaturą high-tech. Bierze udział w szkoleniach, stale rozwijając swoje umiejętności i poszerzając wiedzę. Cechuje ją pracowitość, dokładność oraz chęć pomocy. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, czym zyskuje zaufanie i sympatię.

W wolnym czasie sięga po literaturę kryminalną.

Justyna Łopian

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Uczestniczka licznych szkoleń branżowych, stale pogłębiająca kompetencje. Początkowe doświadczenie zdobywała asystując w zabiegach medycznych.  Największą pasją Justyny jest kosmetologia i medycyna estetyczna, co w połączeniu z jej stanowiskiem pracy pozwala na bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Jej specjalnością są spersonalizowane zabiegi kształtujące sylwetkę oraz epilacja laserowa.

W wolnym czasie pochłania literaturę medyczną, dodatkowo zajmuje się malarstwem oraz doskonaleniem w kwestii słodkich wypieków.

Katarzyna Marcinkowska

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w lubelskiej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej pracując na najnowocześniejszych urządzeniach HI-TECH. Stale pogłębia swoją wiedzę na licznych konferencjach oraz śledzi najnowsze trendy, ponieważ kosmetologia to nie tylko jej zawód ale prawdziwa pasja. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego klienta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz. Prywatnie od wielu lat związana z różnymi formami tańca. Wolny czas poświęca na gry oraz spotkania z przyjaciółmi. 

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog ze specjalizacją kosmetologii estetycznej oraz Wellness & SPA, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, obecnie na ostatnim roku studiów magisterskich.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem, zdrowym trybem życia oraz jest fanką dobrego kina.

Martyna Kielak

Opiekun i Doradca Klienta

Licencjonowany kosmetolog , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, ze specjalizacją modelowanie sylwetki – zabiegi na ciało.  Fascynuje się zastosowaniem nieinwazyjnych technologii w terapii cellulitu. Z Kliniką Spire Clinic związana od początku swojej kariery zawodowej.  Zawsze życzliwa,  chętnie służy pomocą, dba o profesjonalną obsługę Pacjenta na stanowisku Recepcjonistki.    Relaksuje ją czytanie, a w wolnych chwilach nadrabia zaległości filmowe.

 

Olga Grabowska

Opiekun i Doradca Klienta

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła również liczne szkolenia z zakresu kosmetologii bioestetycznej.  W Klinice Spire Clinic  odpowiedzialna za najwyższą jakość  obsługi Klientów na stanowisku Recepcjonistki. Mimo, że nie jest autorką metamorfoz naszych klientów, moment ich wyjścia z gabinetu – z uśmiechem daje jej zastrzyk pozytywnej energii, którą z radością przekazuje kolejnym osobom. Zawsze zapewnia  dobrą kawę, przyjemną rozmowę i receptę na piękno. Jej pasja to również jazda konna, która towarzyszy jej od dziecka.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter