Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki, specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym Pacjenci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr n. med. Ida Matusiak

Specjalista Dermatologii i Wenerologii, Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

 • mezoterapia,
 • wypełnianie kwasem hialuronowym,
 • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
 • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
 • leczenie przebarwień,
 • peelingi medyczne,
 • leczenie łysienia.

Dr Aleksandra Kadłubowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła studia z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując dyplom lekarza medycyny estetycznej.

Decyzja o wyborze tej dziedziny nie była przypadkowa. Wybór medycyny estetycznej to połączenie jej 2 największych pasji – medycyny i sztuki. Doskonale zna potrzeby i marzenia kobiet oraz mężczyzn – dzięki czemu z ogromną pasją, zaangażowaniem i precyzją w bardzo naturalny sposób przywraca naturalny oraz młodzieńczy wygląd, szyty na miarę potrzeb.

Doktor Kadłubowska bardzo dużą wagę przywiązuje do naturalnych efektów przeprowadzanych zabiegów, przez co jest bardzo ceniona przez pacjentów.

Pacjenci cenią również jej umiejetność tworzenia atmosfery bezpieczeństwa i zaufania podczas zabiegow, jak i za wyjątkowy zmysł estetyczny.

Doktor Aleksandra specjalizuje się głównie w zabiegach injekcyjnych:

 • redukcja zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej
 • zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego (m.in. modelowanie, powiekszanie ust, wolumetria, wypełnianie doliny łez)
 • mezoterapia skory twarzy (kolagenowa, kwasy nieusieciwane, osocze, fibryna)
 • biostymulatory tkankowe

Jej praca jest jej pasją i pozwala „zatrzymać czas”, przywracając wiarę w piękno własnej osoby 🙂

Prywatnie lubi aktywnie spedzac czas, na co dzień gra w squasha, latem – windsurfing i kitesurfing, zimą – snowboard.

Dr n.med. Dominika Dąbrowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista chorób wewnętrznych, obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu kardiologii w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo Zatorowej WUM. Autorka i współautorka kilkudziesięciu prac – oryginalnych, poglądowych i monografii. Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Ivey Business School at Western University Canada, wieloletni nauczyciel akademicki, szkoleniowiec z zakresu stanów nagłych oraz problemów internistycznych w gabinecie stomatologicznym. Ukończyła 2 – letnie studia podyplomowe – Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. W medycynie estetycznej kładzie nacisk na naturalne efekty wykonywanych zabiegów oraz profilaktykę przeciwstarzeniową. Domeną  Pani Doktor jest wyłanianie naturalnego piękna, tak by skóra wyglądała na wypoczętą, zdrową i rozświetloną. 

Karolina Sztyk

Kosmetolog

Magister kosmetologii o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Motywowana chęcią rozwoju osobistego nieustannie bierze udział w licznych szkoleniach, poszerzając swoje kwalifikacje. Kosmetologia to przede wszystkim pasja, dzięki czemu praca to dla niej przyjemność. Posiada wysoką kulturę osobistą. Jest osobą empatyczną, co sprawia, że doskonale rozumie potrzeby Pacjenta. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu, jeżdżąc na rolkach czy grając w badmintona.

Arleta Andrzejewska

Kosmetolog

Magister kosmetologii ze specjalizacją kosmetologii anti-aging. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od pierwszego roku studiów rozpoczęła pracę w zawodzie i uczestnictwo w szkoleniach branżowych. W pracy ceni holistyczne podejście do pacjenta oraz ciągły rozwój. Miłośniczka aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Martyna Kielak - Pielasa

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna.
Z Kliniką Spire Clinic związana od początku swojej drogi zawodowej. Specjalizuje się w terapiach anti – anging łącząc ze sobą różne procedury w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Holistyczne podejście do Pacjenta to jej priorytet w pracy kosmetologa.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Prywatnie mama, która wolne wieczory wykorzystuje na nadrabianie zaległości książkowych.

Alicja Kowalik

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na Warszawskiej Uczelni Medycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i webinarach. Skóra to moja pasja, dlatego holistycznie podchodzę do każdego pacjenta, osiągając zamierzony efekt. Swoich pacjentów zawsze witam z uśmiechem, dążąc ich empatią i zrozumieniem oraz dbając o indywidualne podejście . Wolny czas poświęcam na spacery z psem oraz spotkania z rodzina i przyjaciółmi.

Izabela Szyda

Kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Nieodłącznym elementem mojej pracy są szkolenia z zakresu laseroterapii oraz zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i ciała.

Kosmetologia jest nie tylko moją pracą ale i ogromną pasją. W swojej pracy kieruje się holistycznym, czyli całościowym podejściem do pacjenta. Ogromną uwagę poświęcam szczegółowej konsultacji przed rozpoczęciem planowanej terapii zabiegowej. Staram się budować trwałe relacje z pacjentami poprzez zapewnienie im komfortu a także wysłuchanie ich problemów i potrzeb. Bardzo dużą satysfakcję sprawia mi zadowolenie i szczęście pacjenta z uzyskanych efektów terapii zabiegowych.

Jestem osobą otwartą, ambitną i pełną troski. Wolny czas spędzam na czytaniu literatury związanej z kosmetologią, długich spacerach bądź eksperymentując w kuchni.

Aleksandra Czubak

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Aktualnie kontynuuje edukację na studiach magisterskich na kierunku Kosmetologia Medyczna. Specjalizuje się w zabiegach poprawiających jakość skóry ciała, twarzy oraz laseroterapii. W pracy w gabinecie cechuje się empatią, zaangażowaniem i dokładnością wykonywanych zabiegów, co przekłada się na duże zadowolenie pacjentów.

Poza pasją do kosmetologii prywatnie uwielbia spędzać czas z rodziną i znajomymi. Wolne chwile spędza na pływaniu lub czytaniu książek.

Magdalena Kuta

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog Uniwersytetu Medycznego w Lodzi, obecnie swoja wiedze pogłębia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody na kierunku kosmetologia kliniczna. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyła pracując w SPA. Kosmetologia jest jest największa pasja, która stale rozwija. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pracy z pacjentem. W wolnym czasie uwielbia wycieczki w góry oraz dobre książki.

Wiktoria Jędrzejczyk

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie. Wymagająca wobec siebie i innych. Dba o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Największą nagrodą dla niej jest satysfakcja Pacjenta z wykonanej usługi. Ponieważ kosmetologia to jej pasja, nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie oraz śledzić najnowsze trendy.

Prywatnie jest osobą pozytywną i empatyczną. W wolnym czasie spaceruje słuchając podcastów, zgłębia wiedzę na temat pielęgnacji twarzy, włosów oraz behawiorystyki psów.

Ilona Paluszkiewicz

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W Spire Clinic ceni sobie profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta oraz pracę na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, popartych medycznymi certyfikatami. Dla swoich Pacjentów jest osobą niezwykle empatyczną, a zabiegi w jej towarzystwie są komfortowe i wykonywane z największą starannością. Jej celem jest sprawienie, aby Pacjent odnalazł w sobie wewnętrzne piękno i poczuł się zaopiekowany na każdym etapie swojej wizyty.

Prywatnie jest osobą bardzo rodzinną i towarzyską. W wolnym czasie uwielbia jazdę na rowerze i dobre kino, a jej kreatywną duszę ogranicza zbyt krótka doba.

Barbara Kadzińska

Kosmetolog
Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje doświadczenie w pracy z Pacjentem zdobywała już od początku studiów. W swoim zawodzie największą uwagę skupia na holistycznym podejściu do Pacjenta oraz jakości wykonywanych zabiegów. Stale się rozwija uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Największą satysfakcję dają jej widoczne efekty u moich Pacjentów.
Zawsze uśmiechnięta i empatyczna.
Prywatnie wolny czas poświęca na spacery z pupilem, 5- cio letnim Labradorem. Uwielbia także spędzać dni na łonie natury oddając się swojemu hobby, jakim jest wędkarstwo.

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Magister kosmetologii  ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem oraz jest fanką dobrego kina.

Katarzyna Szymańska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, chętnie służy pomocą, dba o profesjonalną obsługę Pacjenta, uwielbia kontakt z ludźmi. W codziennym działaniu koncentruje się na efektywnym rozwiązywaniu problemów. Z zamiłowaniem poszerza swoją wiedzę na temat pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia Wyróżnia ją sumienność i skrupulatność,  doskonała organizacja pracy.

Jarosław Jezierski

Asystent ds. Administracji

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jego zainteresowania są ukierunkowane na finanse i kadry. Uwielbia podróżować.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter