Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści,
którzy z wielką pasją podchodzą do swojego zawodu.

Magdalena Domel

Właścicielka Kliniki

Właścicielka Kliniki , Mgr fizjoterapii,  Zabiegowiec, Specjalista w dziedzinie kosmetologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych, branżowych kursach.

Odpowiedzialna za reprezentowanie Kliniki, a także zapewnienie najwyższej jakości świadczonych w niej usług. Priorytetem jest dla niej komfort Gości odwiedzających Klinikę oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Jej osobistą aspiracją jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym klienci oprócz pięknego wyglądu, zyskają pewność siebie oraz zwiększą wiarę we własne możliwości.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Dr Ida Yurtsever

Lekarz Medycyny Estetycznej, Dermatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Pani Doktor ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej
WUM. Doktor Ida stale podnosi swoje kwalifikacje, uczęszczając na liczne szkolenia pod okiem wybitnych specjalistów. Jest członkiem EADV.

Ambicją Pani Doktor jest kreowanie piękna. Jest lekarzem, dla którego najważniejsze są efekty estetyczne, przeprowadzonych zabiegów oraz pełne zadowolenie pacjentów.

  • mezoterapia,
  • wypełnianie kwasem hialuronowym,
  • korekcja zmarszczek mimicznych twarzy toksyną botulinową,
  • leczeniu nadpotliwości, poprzez ostrzykiwanie toksyną botulinową,
  • leczenie przebarwień,
  • peelingi medyczne,
  • leczenie łysienia.

Ewa Gronkiewicz

Koordynator ds. laseroterapii

Magister kosmetologii, absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Posiada ogromne doświadczenie w pracy na najnowocześniejszych urządzeniach kosmetologicznych.  Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, stawiając na pierwszym miejscu jego zadowolenie z uzyskanych efektów terapii. Nie znikający uśmiech z twarzy i pozytywne nastawienie do życia zdecydowanie ułatwiają jej relację z klientem.
Kosmetologię, zawód który jest jej największą pasją, uważa za dziedzinę sztuki, z której rodzi się piękno.

Uwielbia podróże, z których zawsze wynosi nową energię, a także uprawianie wszelkich sportów.

Marta Krawczyk

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na najnowocześniejszych technologiach. Interesuje się w szczególności laseroterapią, która jak uważa obecnie zrewolucjonizowała rynek estetyczny. Odpowiedzialnie podchodzi do zawodu kosmetologa, ciągle dążąc do rozwoju poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach branżowych.
Prywatnie miłośniczka książek a w szczególności literatury historycznej.

Katarzyna Marcinkowska

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w lubelskiej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej pracując na najnowocześniejszych urządzeniach HI-TECH. Stale pogłębia swoją wiedzę na licznych konferencjach oraz śledzi najnowsze trendy, ponieważ kosmetologia to nie tylko jej zawód ale prawdziwa pasja. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego klienta w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz. Prywatnie od wielu lat związana z różnymi formami tańca. Wolny czas poświęca na gry oraz spotkania z przyjaciółmi. 

Joanna Tarwacka-Skrzat

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę w dziedzinie kosmetologii rozpoczęła już na II roku studiów w znanej sieci salonów kosmetycznych jako recepcjonistka. Następnie swoje doświadczenie zdobywała w dużej klinice medycyny estetycznej w Warszawie już jako Kosmetolog. Ukończyła liczne szkolenia z laseroterapii, urządzeń modelujących sylwetkę, a także zabiegów na twarz. Swoją wiedzę poszerzała również poprzez asystowanie lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej. Stale rozwija się biorąc udział w licznych szkoleniach oraz śledząc nowości w dziedzinie kosmetologii. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt i podróży. W wolnym czasie lubi długie wyprawy rowerowe oraz jazdę na rolkach.

 

Karolina Kurlanc-Oset

Kosmetolog

Magister kosmetologii  ze specjalizacją kosmetologii medycznej oraz estetycznej, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie.

Swoją praktykę  w zawodzie zaczęła zdobywać już od pierwszego roku studiów, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy trafiła do Zespołu Spire Clinic. Ponadto współpracowała z lekarzem asystując przy zabiegach medycyny estetycznej. Nieustannie podnosi  kwalifikacje poprzez uczestnictwo  w  szkoleniach oraz licznych wydarzeniach branżowych związanych z innowacjami w kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także epilacji laserowej. Kosmetologia jest jej  pasją, a dzięki doświadczeniu i holistycznemu podejściu do pracy z klientem osiąga zamierzone efekty.

W czasie wolnym interesuje się podróżami, w szczególności żeglowaniem oraz jest fanką dobrego kina.

Patrycja Głowacka

Kosmetolog

Magister kosmetologii, abslowentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Jej cel zawodowy to nieustanny rozwój i praca na najwyższej jakości sprzęcie, zapewniający uśmiech na twarzach zadowolonych Pacjentów. Doświadczenie  zdobywała w warszawskim SPA oraz gabinecie dermatologii zajmując się zabiegami na twarz i cialo.  W Spire Clinic specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, łącząc kompleksowe podejście dla uzyskania najlepszych efektów. 
Kosmetologia jest jej największą pasją, a o tym, że chce zajmować się w przyszłości branżą beauty wiedziała od najmłodszych lat. Ponadto interesuje się pielęgnacja naturalną. Lubi długie spacery, dobrą herbatę w połączeniu z książką i ciepłe dni.

Aleksandra Krośnicka

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Interesuje się kosmetologią nowoczesną z wykorzystaniem innowacyjnych techologii HI-TECH. Specjalista w zabiegach skupiających się na poprawie kondycji skóry ciała i twarzy, a także laseroterapii.
Rzetelna i zawsze uśmiechnięta, pozytywną energią zaraża wszystkie swoje pacjentki, pracując nie tylko nad ich wyglądem zewnętrznym, ale także dobrym samopoczuciem podczas wykonywanych zabiegów.
Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjentów sprawiają, że terapie spełniają ich oczekiwania.
W wolnym czasie podróżuje, odkrywa nowe smaki i jeździ na rolkach.

Martyna Kielak

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, ze specjalizacją modelowanie sylwetki – zabiegi na ciało.  Fascynuje się zastosowaniem nieinwazyjnych technologii w terapii cellulitu. Z Kliniką Spire Clinic związana od początku swojej kariery zawodowej.  Zawsze życzliwa  i empatyczna.   Relaksuje ją czytanie, a w wolnych chwilach nadrabia zaległości filmowe.

 

Dominika Jaskowska

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej szkoły inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Od początku kariery zawodowej związana z nowoczesnymi technologiami Hi-Tech. Swoją wiedzę poszerzała dodatkowo asystując lekarzom przy zabiegach medycyny estetycznej.  Stale poszukuje nowych rozwiązań , które wykorzystuje w terapiach zabiegowych. Interesuje się również wykorzystaniem składników aktywnych w kosmetologii. Indywidualnie traktuje każdego Pacjenta i bardzo lubi prace z ludźmi. W wolnym czasie zajmuje się gotowaniem i aktywnym spędzaniem czasu.

Marzena Smoleń

Kosmetolog

Licencjonowany Kosmetolog  Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pracę w branży kosmetologicznej rozpoczęła już na I roku studiów. Pogodny uśmiech wynikający z pasji do wykonywanej pracy jest jej znakiem rozpoznawczym. Dzięki holistycznemu podejściu do zdrowia i urody Pacjentów sukcesywnie pogłębia efekty terapii zabiegowych. Przyjemność płynąca z wykonywanej pracy jest jej motywacją do poszerzania wiedzy z zakresu kosmetologii i dietetyki. Swoją efektywność zwiększa poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Jest miłośniczką aktywnego wypoczynku oraz dobrego kina.

Klaudia Pydyniak

Kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog, z wyróżnieniem ukończyła studia na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała asystując lekarzowi medycyny estetycznej. Nabyta praktyka pozwoliła jej  zrozumieć jak ważna jest współpraca między kosmetologiem, a lekarzem. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Wyznaje zasadę, że dobrze dobrany indywidualny plan terapii jest kluczem do uzyskania efektów zabiegowych. Kosmetologie traktuje nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako ogromną pasję, dlatego największą satysfakcję przynoszą jej efekty uzyskanych terapii oraz uśmiech i zadowolenie Pacjentów. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości z zakresu medycyny estetycznej i technologii wykorzystywanych w kosmetologii. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach praktycznych i kongresach. Prywatnie miłośniczka podróży. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom oraz odkrywaniu ciekawych miejsc. 

Aneta Janiszewska

Koordynator Ds. Recepcji, Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjonowany Kosmetolog,  absolwentka Instytutu Nauk Medycznych w Warszawie, o specjalizacji kosmetologia medyczna.  Zawsze uśmiechnięta, gotowa do działania i chętna do pomocy innym. Do powierzonych  zadań podchodzi z ogromnym zaangażowaniem  i pasją, a moment zadowolenia Pacjentów daje jej największa satysfakcję oraz motywacje do dalszego działania. Wolny czas poświęca pogłębianiu wiedzy oraz spotkaniom z przyjaciółmi. Jak sama określa, ma słabość do dobrego i zdrowego i jedzenia, a każdą wolną chwilę spędza w kuchni lub na siłowni, przekształcając każdą z przyjętych kalorii w pozytywną energię .

Aleksandra Foks

Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Kontynuuje naukę na studiach magisterskich o profilu Kosmetologia Kliniczna.
W Spire Clinic chętnie udziela porad w doborze zabiegów oraz dba o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Zawsze pozytywna, empatyczna i pomocna. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoją pasję taneczną oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Wielbicielka kina oraz muzyki.

Sylwia Icińska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Magister kosmetologii. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu trychologii kosmetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę czytając książki oraz artykuły naukowe dotyczące skóry i włosów. W wolnym czasie lubi śledzić modę i kinematografię. Nie zapomina o aktywności fizycznej. Zawsze miła i uśmiechnięta. W pracy z pacjentem kieruje się otwartością oraz chęcią pomocy i wsparcia w doborze zabiegów. Witając szerokim uśmiechem dba o dobre samopoczucie i komfort pacjentów od pierwszych chwil w klinice.

Mariola Prokop

Opiekun i Doradca Pacjenta
Licencjonowany kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia . Uwielbia  kontakt z ludźmi – to właśnie energia zaczerpnięta od osób,  które spotyka każdego dnia najbardziej motywuje ją do pracy. Empatyczna i zawsze chętna do pomocy. Jak sama mówi, Klinikę Spire Clinic ceni  za możliwość rozwoju i poznania innowacyjnych technologii w kosmetologii hi-tech. Prywatnie pasjonatka przyrody, fotografii analogowej, podróży i muzyki. W wolnych chwilach relaksuje się grając na skrzypcach.

Karolina Kamyszek

Opiekun i Doradca Pacjenta

Licencjonowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Studia magisterskie planuje rozpocząć ze specjalizacją kliniczną. Na stanowisku Opiekuna Pacjenta bardzo ceni profesjonalne podejście. Fascynuje ją skóra człowieka i zachodzące w niej procesy i właśnie w tym kierunku chce najbardziej pogłębiać swoją wiedzę. Wolny czas już od lat spędza na sali tanecznej lub na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi.

Natalia Baczewska

Opiekun i Doradca Pacjenta

Studentka kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.  W kontakcie z Pacjentem kieruje się zawsze  chęcią pomocy, zrozumieniem i empatią. Za priorytet stawia sobie zawsze wsłuchanie się w potrzeby Naszych Pacjentów, co w połączeniu z wiedzą i przygotowaniem merytorycznym pozwala jej wspomagać Pacjentów w doborze najbardziej odpowiednich dla nich zabiegów. Zadowolenie Pacjentów wychodzących z gabinetów to dla niej największy powód do satysfakcji. Zawsze pomocna i życzliwa.
W Spire Clinic docenia to, że swoją pasję i doświadczenie może poszerzać poznając najnowsze światowe technologie. W życiu ceni sobie dobre relacje między ludźmi i każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie z najbliższymi.
Dodatkowo uwielbia dobre jedzenie, podróże i zwierzęta.

Chcesz być na bieżąco?

Odwiedź nas w social media i polub lub zasubskrybuj newsletter
Przetłumacz