Dermapen + PRX-T33 – innowacyjna terapia przeciwstarzeniowa skóry 30+ Uporczywe zmarszczki, utrata elastyczności skóry, poszarzała i odwodniona cera to problemy z jakimi zmaga się wiele osób, nawet w tak młodym wieku jak 30+. Na rynku beauty istnieje wiele możliwości walki z procesami starzenia, jednak nie każde dają zadowalające efekty. Innowacyjną terapią przeciwstarzeniową, po której każdy, […]

Dermapen + PRX-T33 – innowacyjna terapia przeciwstarzeniowa skóry 30+

Uporczywe zmarszczki, utrata elastyczności skóry, poszarzała i odwodniona cera to problemy z jakimi zmaga się wiele osób, nawet w tak młodym wieku jak 30+. Na rynku beauty istnieje wiele możliwości walki z procesami starzenia, jednak nie każde dają zadowalające efekty.
Innowacyjną terapią przeciwstarzeniową, po której każdy, nawet najbardziej wymagający Pacjent zobaczy piorunujący efekt jest …  połączenie dwóch zabiegów Dermapen oraz PRX-T33.

 

Odmładzanie przez nakłuwanie!

Dermapen to urządzenie, które wyposażone jest w system pulsujących igieł. Poprzez nakłuwanie skóra zostaje silnie pobudzona do procesów regeneracyjnych.  Fibroblasty zastymulowane są do intensywnej produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Substancje te naturalnie występują w naszej skórze i odpowiedzialne są za jej jędrność i elastyczność. Wraz z upływem lat naturalny proces produkcji tych związków ulega znacznemu spowolnieniu i skóra traci swój młody wygląd. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio ją stymulować. Zabieg Dermapen wykonuje się niezwykle szybko. Przy użyciu najnowszej wersji urządzenia Dermapen 4.0 cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Dzieje się tak, ponieważ wykonuje on aż 1920 nakłuć na sekundę!  Podczas zabiegu dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń tkanki. 
Dermapen oprócz pobudzania naturalnych procesów regeneracyjnych umożliwia też dostarczenie substancji czynnych w głębsze warstwy skóry.
W tym celu stosuje się różnego rodzaju ampułki z niezbędnymi składnikami aktywnymi. Najczęściej wykorzystujemy kwas hialuronowy – silnie nawilżający skórę, peptydy – odbudowują naturalną strukturę skóry czy  witamina C działająca silenie antyoksydacyjnie oraz wiele innych. Innowacyjnym połączeniem jest mikronakłuwanie z użyciem preparatu PRX-T33!

 

Czym jest PRX-T33?

Jest to zabieg biorewitalizujący, polegający na wprowadzeniu opatentowanego preparatu w głąb skóry przy pomocy specjalnego masażu liftingującego. Preparat ten jest oryginalną formułą opracowaną przez dr Rossanę Castellanę. W swoim składzie zawiera TCA 33% (kwas trójchlorooctowy), nadtlenek wodoru oraz kwas kojowy 5%.Pomimo tego, że preparat zawiera kwas TCA o stężeniu aż 33%, nie wywołuje on silnego złuszczania, pieczenia i podrażnienia. Dzieje się tak dzięki temu,  że został on specjalnie zmodulowany niewielką ilością nadtlenku wodoru.
Dzięki tej innowacyjnej technologii, możemy cieszyć się z nieocenionych właściwości kwasu trójchlorooctowego bez jego skutków ubocznych.
Preparat PRX-T33 nie uszkadzając skóry stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, wiąże wodę w głębszych warstwach skóry oraz działa hamująco na melanogenezę. Dzięki temu możemy zaobserwować mocne napięcie, nawilżenie oraz wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg ten możemy wykonywać również w okresie wiosenno-letnim, ponieważ jego składniki nie są fotouczulające.

 

Połączenie zabiegu Dermapen i PRX-T33

Mamy dla Ciebie nowatorski protokół zabiegowy, który łączy dwa najbardziej skuteczne zabiegi anti-aging  w jeden!
Zabieg wprowadzenia preparatu PRX-T33 za pomocą urządzenia Dermapen odbywa się kilku etapowo.
Po wcześniejszym dokładnym oczyszczeniu skóry aplikowane są 2 do 3 warstw PRX-T33 za pomocą specjalnego masażu liftingującego.
Następnie wykonuje się mikronakłuwanie za pomocą urządzenia DERMAPEN . Kolejnym etapem jest delikatna aplikacja jeszcze jednej warstwy preparatu PRX-T33.  Podczas zabiegu występuje pieczenie i zaczerwienienie skóry, co jest naturalnym efektem prawidłowo przeprowadzonej procedury. W przypadku najbardziej wrażliwych Pacjentów możliwe jest zastosowanie  znieczulenia miejscowego. Natomiast w celu szybszego gojenia skóry oraz natychmiastowego  wyciszenia po zabiegu, zaleca się nałożenie specjalnej maski Hyla Active 3D Sculptured.  Zawarte w niej składniki takie jak kwas hialuronowy, witamina B5, cynk, wyciąg z kory wierzby oraz tripeptyd miedziowy powodują redukcję rumienia, oraz stanu zapalnego. Maska działa również silnie nawilżająco, chłodząco i kojąco. Około 2-3 dni po zabiegu następuje delikatne złuszczanie naskórka, dzięki czemu odsłania się zdrowa, młoda skóra. Okres rekonwalescencji wynosi kilka dni. Ważne jest, aby w okresie po zabiegowym pamiętać o szczególnej higienie oraz stosowaniu fotoprotekcji.

Już po jednym zabiegu widać spektakularną poprawę napięcia skóry, wygładzenie jej struktury, redukcję zmarszczek, a także wyraźne nawilżenie oraz wyrównanie kolorytu. Dokładna ilość zabiegów w terapii ustalana jest indywidualnie w zależności od kondycji skóry.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu i sprawdzić, czy zabieg będzie dobrym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .