Cellulit na udach, pośladkach, biodrach czy brzuchu to problem, który według najnowszych badań dotyka nawet 90% kobiet po 25 roku życia. Mało estetyczna „skórka pomarańczowa”

Podwójna broń do walki  z nawet najbardziej zaawansowaną formą cellulitu!

Cellulit na udach, pośladkach, biodrach czy brzuchu to problem, który według najnowszych badań dotyka nawet 90% kobiet po 25 roku życia. Mało estetyczna „skórka pomarańczowa”  to defekt tkanki łącznej oraz nieprawidłowego rozłożenia tkanki tłuszczowej, produktów przemiany materii i wody, zakłócające przepływ limfy i krwi. Przyczyn powstawania tego problemu może być wiele: siedzący tryb życia,  zła dieta, zaburzenia hormonalne. Co zrobić, gdy ćwiczenia i domowa pielęgnacja nie wystarczają ? Próbowałaś już wszystkiego, ale to nadal za mało? Specjaliści z Kliniki Spire Clinic laser&beauty  mają na to podwójne rozwiązanie! Duet Endermologie LPG Alliance oraz Fala akustyczna Storz Medical!  Poznaj sekret niesamowitej skuteczności połączenia tych technologii,  w zwalczaniu nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu!

 

Fala Akustyczna  STORZ MEDICAL

Storz Medical® to urządzenie wykorzystujące działanie fali akustycznej. Siła fal akustycznych stymuluje mechanicznie tkanki, dzięki czemu wzrasta przepuszczalność błony komórkowej i uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Procesy te powodują poprawę mikrocyrkulacji oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego na obszarze zabiegowym, co ułatwia transport produktów katabolizmu do wątroby, w celu ich wykorzystania. Emitowane impulsy fali akustycznej prowadzą do eliminacji złogów tłuszczowych poprzez udrożnienie systemu limfatycznego oraz procesy neokolagenezy – powstawanie nowych zagęszczeń włókien kolagenowych oraz neowaskularyzacji – nowotworzenie się naczyń włosowatych.

Przed rozpoczęciem zabiegu na skórę nakładany jest specjalny żel kontaktowy, który gwarantuje właściwe przenikanie fali akustycznej do tkanki tłuszczowej.

 

Endermologie LPG Alliance

Ta w 100% naturalna, bezinwazyjna metoda polega na stymulacji tkanek, poprzez zastosowanie mechanicznego masażu podciśnieniowego. Podchwytywany wewnątrz innowacyjnej głowicy fałd skóry, podlega intensywnej stymulacji. Następuje reaktywacja metabolizmu komórkowego. W efekcie pobudzone do pracy komórki rozpoczynają proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z tkanki, co prowadzi do jej zmiękczenia i wygładzenia cellulitu. Tłuszcze wraz z toksynami są usuwane z miejsca poddawanego zabiegowi i wydalane na zewnątrz poprzez układ limfatyczny. Jednocześnie pobudzone zostają fibroblasty – inicjowana jest produkcja elastyny i kolagenu, dzięki zwiększa się napięcia i sprężystość skóry Zabieg usuwa toksyny z organizmu, pobudza krążenie i stymuluje skórę do regeneracji

Cały zabieg odbywa się w specjalnym stroju tzw. Endermowear.  Jest on dla większości Pacjentów niezmiernie przyjemny i relaksujący.

 

Podwójne działanie, szybszy efekt !

Innowacyjne połączenie obydwu technologii, zapewniające wielopłaszczyznowe bodźcowanie pozwala szybko i skutecznie pozbyć się problemu pofałdowania i nierówności skóry. Emitowana przez urządzenie Storz Medical®  fala akustyczna działa punktowo, rozbija złogi tłuszczowe, prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych, co w efekcie widocznie wygładza i ujędrnia skórę poddawaną zabiegowi. Dzięki, zastosowaniu w drugim etapie zabiegu urządzenia Endermologie LPG Alliance, wykorzystującego efekt podciśnienia do zasysania skóry i tkanki podskórnej poprawiamy ukrwienie, przyspieszamy  proces spalania tłuszczu oraz drenażu , aby jeszcze szybciej uwolnić z organizmu toksyny.

 

Cała procedura  nie powoduje u Pacjentów żadnego dyskomfortu. Zabiegi są  bezbolesne i całkowicie nieinwazyjne. Nie wymagany jest również okres rekonwalescencji.

Pierwsze efekty Pacjenci widzą już bezpośrednio po zabiegu! Partie ciała poddane zabiegowi  stają się mniej zbite i znacząco lepiej ukrwione. Każda kolejna sesja zabiegów  wzmacnia rezultaty. Po przejściu całej serii  następuje zdecydowana redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna  i jędrna, a  problem cellulitu?   Znika !

Dla optymalnego rezultatu należy  poddać się serii zabiegów , w odstępie czasowym od 2 do 4 dni.

Jeśli marzysz o smukłej sylwetce, pozbawionej cellulitu to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!  Skorzystaj z obecnej promocji w klinice Spire Clinic laser&beauty.

Tylko teraz pakiet „Redukcja cellulitu, wyszczuplanie” w promocji 4400 zł ! Zapoznaj sie z pozostałymi promocjami : https://spireclinic.pl/cennik/