Wykup Voucher* podarunkowy Kliniki Spire Clinic , a my powiększymy jego wartość! do Vouchera* o wartości 500 zł otrzymasz dodatkowe 50zł w prezencie! do Vouchera* o wartości 1000 zł otrzymasz dodatkowe 200zł w prezencie! do Vouchera* o wartości 2000 zł otrzymujesz dodatkowe 500zł w prezencie! do Vouchera* o wartości 3500 zł otrzymasz aż 800zł w […]

Wykup Voucher* podarunkowy Kliniki Spire Clinic , a my powiększymy jego wartość!

  • do Vouchera* o wartości 500 zł otrzymasz dodatkowe 50zł w prezencie!
  • do Vouchera* o wartości 1000 zł otrzymasz dodatkowe 200zł w prezencie!
  • do Vouchera* o wartości 2000 zł otrzymujesz dodatkowe 500zł w prezencie!
  • do Vouchera* o wartości 3500 zł otrzymasz aż 800zł w prezencie!

Osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać Voucher kwotowy na dowolny zabieg z zakresu kosmetologii i laseroterapii w Naszej Klinice – wraz z Voucherem otrzymuje również bezpłatną konsultację z Naszym Ekspertem.

Dzięki temu masz pewność, że Twój prezent będzie w 100% trafiony i uszczęśliwi ukochaną osobę!

Świąteczne bony podarunkowe w promocyjnej ofercie możesz nabyć do końca 23.12.2022r.

Zakupu możesz dokonać osobiście w siedzibie Kliniki lub też poprzez przelew bankowy. Prześlemy Voucher pod wskazany przez Ciebie adres. Promocja nie łączy się z innymi promocjami świątecznymi.

Nie zwlekaj , zostało coraz mniej czasu do Świąt!  *Voucher na dodatkową kwotę można wykorzystać na wszystkie zabiegi z oferty kliniki SPIRE CLINIC z wyłączeniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz produktów kosmetycznych (marki Zo Skin Helth oraz Neauvia).