Pożegnaj cellulit na udach – bądź pewna siebie w szortach i bikini ! W życiu każdej kobiety, w każdym wieku  przychodzi taki dzień, gdy patrzymy na siebie w lustrze krytycznym wzrokiem. Znajdujemy kilka zbędnych fałdek na brzuchu, czy boczkach. Na udach i pośladkach widzimy nieestetyczne nierówności. Żyjemy w czasach, gdzie cellulit stał się domeną cywilizacyjną […]

Pożegnaj cellulit na udach – bądź pewna siebie w szortach i bikini !

W życiu każdej kobiety, w każdym wieku  przychodzi taki dzień, gdy patrzymy na siebie w lustrze krytycznym wzrokiem. Znajdujemy kilka zbędnych fałdek na brzuchu, czy boczkach. Na udach i pośladkach widzimy nieestetyczne nierówności. Żyjemy w czasach, gdzie cellulit stał się domeną cywilizacyjną kobiet. Zbyt przetworzona żywność, siedzący tryb życia, choroby metaboliczne. Wiele czynników przyczynia się do powstania tej zbędnej, znienawidzonej „pomarańczowej skórki”. Co wtedy zrobić?  Krok 1. Należy rozpocząć od zmiany nawyków żywieniowych – ograniczenia spożycia węglowodanów, soli i cukru na poczet pełnowartościowych produktów. Krok 2. Należy wdrążyć większą ilość ruchu w ciągu dnia- warto znaleźć taką aktywność, która będzie sprawiała nam radość, a nie kojarzyła się z przymusem. Krok 3. Ograniczenie słodkich napojów na rzecz wody- pamiętajmy że nasz organizm składa się w 70% z wody, musimy ją więc uzupełniać na bieżąco!  Co zrobić jednak, gdy wszystkie te czynności wciąż nie wystarczają, aby ukształtować sylwetkę i pozbyć się cellulitu? ” Wiele Pacjentek zdając sobie sprawę z niedoskonałości sylwetki stara się zmienić tryb życia – nawyki żywieniowe, aktywność fizyczna. Istnieją jednak strefy ciała i problemy, z którymi szczególnie ciężko jest im sobie poradzić.   Najnowsze technologie do modelowania sylwetki dostępne w Naszej Klinice pomagają fantastycznie poradzić sobie z cellulitem! Bestsellerem w Naszej Klinice jest zabieg falą akustyczną Storz Medical” – wyjaśniają Eksperci z Kliniki Spire Clinic w Warszawie.

 

Absolutny pogromca cellulitu Storz Medical 

Co kryje się pod nazwą fala akustyczna? W trakcie zabiegu wykorzystujemy zjawisko podwyższonego ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia. Siła wytwarzanych „fal akustycznych” stymuluje tkanki do ruchu, zwiększając przepływ krwi w naszym organizmie. Rozbija złogi tłuszczowe oraz prowadzi do produkcji nowych włókien kolagenowych. Następuje przyspieszenie metabolizmu, organizm pozbywa się zbędnych produktów przemiany materii, wytwarzają się nowe ściany naczyń krwionośnych. Nasza skóra „otrzymuję motywację” do działania i odbudowywania „zniszczeń” powstałych przez lata. Skóra staje się bardziej napięta i sprężysta, liczne nierówności znikają! 

Zabiegi wykonuje się w miejscach objętych cellulitem i  miejscową tkanką tłuszczową (jak uda, pośladki, ramiona, brzuch, czy „boczki”). Aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty, warto jest wykonać serię 10 zabiegów, w odstępach co 72h. ” Uwielbiamy zabieg Storz Medical za spektakularne rezultaty zabiegowe , które zazwyczaj pojawiają się już nawet po 3 zabiegu. Storz to nasza tajna broń do walki z nawet najbardziej zaawansowanym stadium cellulitu.” – zachwalają Kosmetolodzy z Kliniki Spire Clinic.  Dla uzyskania jeszcze szybszych efektów – zabieg Storz Medical łączony jest również nierzadko z masażami podciśnieniowymi Endermologie LPG Alliance lub Icoone Laser. 

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Zawsze zwracajmy uwagę na swój stan zdrowia. Aby przystąpić do serii zabiegów, musimy wykluczyć kilka przeciwwskazań:

  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Zakrzepica
  • Zaburzenia krzepliwości krwi (Hemofilia),
  • Choroby nowotworowe,
  • Dzieci dorastające (poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub według zaleceń lekarza),
  • Leczenie kortykosteroidami (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu),
  • Przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego
  • Rozrusznik serca, implanty
  • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 

Czas wskoczyć w krótkie szorty i cieszyć się gładką skórą!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Storz Medical  zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .