Przywróć blask swojej skórze  Niskie temperatury, mocny wiatr i zimowa aura sprawiły, że  Twoja skóra jest przesuszona, odwodniona i pozbawiona blasku? Widzisz, że potrzebuje intensywnej regeneracji, wyrównania kolorytu,  mocnego odżywienia i nawilżenia? Zależy Ci również na mocnym ujędrnieniu, wygładzeniu zmarszczek i poprawie owalu twarzy ? Koniecznie  wypróbuj zabiegu infuzji tlenowej DermaOxy w Spire Clinic! Infuzja tlenowa […]

Przywróć blask swojej skórze 

Niskie temperatury, mocny wiatr i zimowa aura sprawiły, że  Twoja skóra jest przesuszona, odwodniona i pozbawiona blasku? Widzisz, że potrzebuje intensywnej regeneracji, wyrównania kolorytu,  mocnego odżywienia i nawilżenia? Zależy Ci również na mocnym ujędrnieniu, wygładzeniu zmarszczek i poprawie owalu twarzy ? Koniecznie  wypróbuj zabiegu infuzji tlenowej DermaOxy w Spire Clinic!

Infuzja tlenowa – ulubiony zabieg Gwiazd! 

Zabieg  infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu składników aktywnych w głąb skóry,  za pomocą hiperbarycznego czystego tlenu oraz ciśnienia kilku barów. Serum dobierane jest indywidualnie  do  potrzeb skóry Pacjenta. 

W zależności od wskazań serum zawiera:

kwas hialuronowy, który działa mocno nawilżająco, odżywczo i wygładzająco,

wyciąg z jadu węża, który ma za zadanie mocno ujędrniać, liftingować i odżywić skórę – nazywany alternatywą botoksu,

 a także : antyoksydanty, peptydy, wyciąg z alg, minerały i witaminy.

Zabieg infuzji tlenowej DermaOxy jest całkowicie bezbolesny. Odczucia jakie może doświadczyć Pacjent to jedynie lekkie chłodzenie oraz mrowienie.

Idealny zabieg przed wielkim wyjściem

Planujesz wielkie wyjście, randkę, spotkanie ze znajomymi ? Chcesz czuć się świetnie w swojej skórze i zachwycić wszystkich pewnością siebie i świeżym wyglądem? Zabieg infuzji tlenowej sprawdzi się rewelacyjnie w roli zabiegu bankietowego, tuż przed wielkim wyjściem.

Dzięki wysokoskoncentrowanym substancjom aktywnym rezultaty zabiegu są widoczne natychmiastowo! Skóra staje się promienna, nawilżona, jędrna! Efekt jednorazowego zabiegu utrzymuje się co najmniej 2 tygodnie. Wykonywanie zabiegów w serii co 7-10 dni pomaga nam cieszyć się piękną skórą nawet do pół roku dłużej.

Zabieg dla wszystkich 

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry – również tych bardziej problematycznych z trądzikiem aktywnym i trądzikiem różowatym.

Jedynym przeciwwskazaniem do zabiegu jest aktywna opryszczka.