Motus Ax - bezbolesny sposób, by trwale pozbyć się zbędnych włosków Jak działa laser Motus Ax? Laser Motus to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm , służący do trwałego usuwania owłosienia. Ta innowacyjna technologia w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku jest całkowicie bezbolesna. Dodatkowo laser Motus charakteryzuje się bardzo wysoką absorpcją energii przez chromofor melaniny, o 25% większą niż w przypadku lasera diodowego - wychwytuje znacznie szybciej barwnik włoska. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla osób o bardzo cienkim i jasnym owłosieniu, posiadającym choć minimalną zawartość melaniny.

Motus Ax – bezbolesny sposób, by trwale pozbyć się zbędnych włosków

Gładka i zadbana skóra to niekwestionowane marzenie kobiet, jak i wielu mężczyzn. Istnieją liczne metody usuwania owłosienia jak wosk, depilator, pasta cukrowa czy maszynka do golenia. Niestety metody te przynoszą jedynie krótkotrwałe efekty, włoski odrastają i problem pojawia się ponownie. Jedynym skutecznym rozwiązaniem na całkowite i trwałe pozbycie sie niechcianych włosków jest depilacja laserowa. „Wiązka lasera powoduje trwałe niszczenie mieszków włosowych, dzięki czemu włosy nie odrastają” – tłumaczy ekspert z Kliniki Spire Clinic. Niestety do tej pory nie wszystkie osoby mogły poddać się zabiegom depilacji laserowej, z powodu niskiego progu bólu lub  zbyt jasnych i cienkich włosków. Najnowszy laser na rynku Motus Ax jest rozwiązaniem tych problemów.


Jak działa laser Motus Ax?

Laser Motus to najnowszej generacji laser aleksandrytowy o długości fali 755nm , służący do trwałego usuwania owłosienia. Ta innowacyjna technologia w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku jest całkowicie bezbolesna. Dodatkowo laser Motus charakteryzuje się bardzo wysoką absorpcją energii przez chromofor melaniny, o 25% większą niż w przypadku lasera diodowego – wychwytuje znacznie szybciej barwnik włoska. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla osób o bardzo cienkim i jasnym owłosieniu, posiadającym choć minimalną zawartość melaniny.


Czy laser Motus Ax jest skuteczny?

Laser Motus to w pełni bezpieczna technologia, o niesamowitej skuteczności. Aby uzyskać pełne i trwałe efekty wystarczy około 4 zabiegów,co jednak uzależnione jest od indywidulanych uwarunkowań. Laser Motus odróżnia się również od innych dostępnych technologii skróconymi odstępami między zabiegami. Oznacza to, że możemy w krótkim czasie pozbyć się niechcianych włosków z takich obszarów jak nogi, bikini, pachy, ręce czy okolic twarzy.


Jak przygotować się do zabiegu ?

Przed zabiegiem (24h) należy ogolić maszynką obszar poddawany epilacji laserowej, pozostawiając niewielki fragment skóry z włoskami (ok . 2cmx2cm). Dzięki temu zabiegowiec jest w stanie dostosować idealne parametry wiązki lasera.


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? 

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów istnieją przeciwwskazania do wykonania epilacji laserowej Motus Ax. Przed zabiegiem pacjent powinnien przeanalizować aktualne lub przebyte schorzenia oraz przyjmowane leki czy witaminy. „Wiele z naszych Pacjentek przyjmuje suplementy na włosy i paznokcie, na bazie wyciągu ze skrzypu polnego. Jest on światłouczulający, więc stanowi przeciwwskazanie do zabiegu. Musimy o tym wiedzieć, dlatego  przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest szczegółowa konsultacja” – dodaje Specjalista z Kliniki Spire Clinic.

Czynniki, które eliminują z zabiegu depilacji laserowej to m.in:
⦁ świeża opalenizna
⦁ ciąża i karmienie piersią
⦁ aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
⦁ antybiotyki oraz niektóre leki
⦁ zioła światołuczulające np. skrzyp polny, dziurawiec, nagietek,rumianek
⦁ fotodermatozy
⦁ implanty elektroniczne/metalowe

Marzenie o idealnie gładkiej skórze jest już na wyciągniecie ręki. Wypróbuj najnowszą technologie na rynku! Laser Motus wyróznia się nawyższą skutecznością nawet w tych przypadkach, gdzie inne lasery nie przyniosły oczekiwanych rezultatów i co najważniejsze jest zupełnie bezbolesny!

Więcej informacji o depilacji laserem Motus na stronie www.spireclinic.pl