Który laser do epilacji laserowej jest idealny dla mnie? Porównaj oba lasery i wybierz zabieg dla Ciebie! Klinika Spire Clinic laser&beauty jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiada aż dwa różne lasery do depilacji laserowej: laser diodowy Vectus oraz laser aleksandrytowy Motus Ax. Oba lasery to dwie najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku do trwałego usuwania owłosienia. Klienci zaczynają więc pytać: czym różnią się oba lasery, który jest lepszy, który jest idealnym rozwiązaniem dla nich? Postanawiamy rozwiać wszelkie wątpliwości i z przyjemnością odpowiadamy poniżej na te pytania.

Porównaj oba lasery do depilacji laserowej  i wybierz zabieg dla Ciebie!

 

Klinika Spire Clinic laser&beauty jako jedna z niewielu klinik w Polsce posiada aż dwa różne lasery do depilacji laserowej: laser diodowy Vectus oraz laser aleksandrytowy Motus Ax. Oba lasery to dwie najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku do trwałego usuwania owłosienia. Klienci zaczynają więc pytać: czym różnią się oba lasery, który jest lepszy, który jest idealnym rozwiązaniem dla nich? Postanawiamy rozwiać wszelkie wątpliwości i z przyjemnością odpowiadamy poniżej na te pytania.

Zdarzyło Ci się narzekać na podrażnioną po goleniu skórę,masz dość maszynek do golenia, zaczerwienień czy zacięć? Chcesz usunąć raz na zawsze niechciane owłosienie na ciele czy twarzy i cieszyć się piękną, gładką skórą przez cały rok? U nas to możliwe! Szybko, trwale, bezpiecznie i taniej niż się tego spodziewasz.

Lasery Vectus i Motus Ax dostępne w naszej klinice, łączy jedna najbardziej istotna kwestia: to jedyne dostępne na rynku metody epilacji laserowej, które usuwają trwale owłosienie, niszcząc włos w jego fazie annagennej (faza wzrostu włosa). Bezpowrotnie ! Oba urządzenia wyróżnia tak samo wysoka skuteczność oraz trwałość efektów.

Dodatkowo cała procedura zabiegowa jest taka sama w przypadku lasera Vectus jak i Motus Ax- jednakowy czas zabiegu, przeciwwskazania do zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe.

Oba lasery Vectus i Motus Ax są opatentowanymi technologiami do trwałego, laserowego usuwania owłosienia i posiadają wszelkie certyfikaty, gwarantujące pełne bezpieczeństwo zabiegu.

Różnice

 

Różnice, o jakich warto wspomnieć w przypadku stosowania obu laserów dotyczą głównie odczuć pacjenta oraz prowadzania głowicy. W przypadku stosowania lasera diodowego Vectus zabiegowiec wykonuje serię pojedynczych „strzałów”, natomiast podczas zabiegu laserem Motus Ax głowica jest przesuwana po skórze ruchem ciągłym. Pracuje w tzw. trybie „Moveo”. Laser Motus Ax sprawdza się świetnie u osób bardzo wrażliwych na odczucia bólowe, gdyż dzięki zastosowaniu specjalnej, wbudowanej szafirowej głowicy chłodzącej zredukowane są możliwe odczucia dyskomfortu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny!

Natomiast podczas zabiegów z wykorzystaniem lasera Vectus, potocznie uważanego za mniej przyjemny, w naszej Klinice wszyscy pacjenci mogą bezpłatnie skorzystać z dodatkowej usługi chłodzenia kontaktowego. Medyczny system SKIN COOLING również zapewnia wyjątkowy komfort pacjentowi, minimalizując jakiekolwiek negatywne odczucia.

Dodatkowo laser aleksandrytowy Motus Ax jest technologią, którą proponujemy osobom o bardzo jasnym owłosieniu lub z bardzo ciemną karnacją. Wykonywanie zabiegów u tych osób laserem Motus jest w pełni bezpieczne.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, która metoda jest idealna dla Ciebie nasi Specjaliści chętnie odpowiedzą na więcej Twoich pytań oraz dobiorą rozwiązanie dedykowane specjalnie dla Ciebie!

Zadzwoń do nas w celu uzyskania szczegółowych informacji lub umów się na bezpłatną konsultacje oraz darmowy zabieg!