Wakacyjny lifting twarzy Czy zachowanie młodości na twarzy zawsze musi kojarzyć się z bolesnymi zbiegami, długim okresem rekonwalescencji oraz wysoką ceną za usługę? Nie w dzisiejszych czasach! Pacjenci  korzystający z kosmetologii czy medycyny estetycznej, mają coraz większe wymagania i oczekiwania względem oferowanych usług. Nie każdy preferuje klasyczną medycynę estetyczną, nie każdy też ma czas na tygodniowy […]

Wakacyjny lifting twarzy

Czy zachowanie młodości na twarzy zawsze musi kojarzyć się z bolesnymi zbiegami, długim okresem rekonwalescencji oraz wysoką ceną za usługę? Nie w dzisiejszych czasach! Pacjenci  korzystający z kosmetologii czy medycyny estetycznej, mają coraz większe wymagania i oczekiwania względem oferowanych usług. Nie każdy preferuje klasyczną medycynę estetyczną, nie każdy też ma czas na tygodniowy urlop po zabiegu wymagającym „gojenia się skóry”.  Jedną z takich metod, która na pewno zainteresuje grupę odbiorców pragnących  expresowo poprawić jakość skóry, przy braku okresu okresu  rekonwalescencji jest wybór lasera Clearlift!  Co kryje się pod tą nazwą ? 

 

Indywidualne  terapie zabiegowe 

Zabieg Clearlift to nowoczesne urządzenie z platformy Alma Harmony XL PRO, wykorzystujące technologię  lasera frakcyjnego nieablacyjnego. Oznacza to, że światło lasera o długości fali 1064nm, penetruje skórę na głębokość nawet 3 mm – bez przerwania  ciągłości naskóra! 

Dużą zaletą tego zabiegu jest możliwość indywidualnego doboru specjalnych końcówek docierających na różne poziomy: naskórka, warstwy skórno-naskórkowej, a nawet skóry właściwej. Specjaliści ze Spire Clinic po dokładnej analizie oceniają problem i zapotrzebowanie skóry pacjenta, dostosowując odpowiednie parametry.

ClearLift™ penetruje skórę, mechanicznie stymulując produkcję kolagenu, elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego.

 

Komfort w trakcie zabiegu, pełne bezpieczeństwo nawet latem!

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, podczas zabiegu można się w pełni zrelaksować. Podczas terapii, pacjenci odczuwają jedynie przyjemne ciepło, a czas trwania zabiegu to około 45 minut, w zależności o wybranego obszaru zabiegowego.  Warto wiedzieć, że przy odpowiedniej i regularnej ochronie przeciwsłonecznej zabieg Clearlift śmiało można wykonywać przez cały rok.

 

Gwarantowane rezultaty , widoczne nawet po jednej sesji zabiegowej!

 Jakich efektów możemy się spodziewać?

  • Ujednolicenia kolorytu skóry,
  • Oczyszczenia skóry, zmniejszenie widoczności rozszerzonych porów ,
  • Wygładzenia pierwszych zmarszczek,
  • Ujednolicenia kolorytu skóry 
  • Zagęszczenie oraz polepszona jakość, czy sprężystość skóry!

„Nasi Klienci chętnie wracają do zabiegu Clearlift. Zarówno kobiety i mężczyźni chętnie korzystają do zabiegu , gdyż już po jednej sesji zabiegowej zauważają poprawę kondycji skóry oraz wyraźne napięcie.  Cera staje się świeża, promienna, zyskuje witalność!  Do uzyskania pełnego i dłużej utrzymującego się efektu rekomendujemy wykonanie serii około 4-6 zabiegów, ale sesje wykonywane co 3 tygodnie warte są uzyskanych efektów” -wyjaśniają Specjaliści ze Spire Clinic.

 

Pamiętajmy o ochronie SPF

 Czy zabieg wymaga specjalnego przygotowania? Otóż nie, aczkolwiek istnieje kilka wytycznych, których należy przestrzegać przed jakimkolwiek zabiegiem laserowym.

  • Przed zabiegiem nie należy przyjmować leków rozrzedzających krew, antybiotyków, sterydów,czy innych leków wykazujących światłoczułość
  • Z regularnej suplementacji należy wykluczyć Witaminę A oraz zioła typu rumianek, dziurawiec, nagietek, czy skrzyp polny
  • Skóra nie może być świeżo poddana promieniom UVA oraz UVB(nie może być opalona)
  • Należy zwrócić uwagę na codzienną pielęgnację i wykluczyć stosowanie retinolu czy kwasów chemicznych
  • Należy wdrożyć regularne stosowanie kremów z wysokim faktorem SPF (30 lub 50). Na szczególną ochronę przeciwsłoneczną muszą zwrócić uwagę osoby z przebarwieniami. Specjaliści ze Spire Clinic chętnie udzielą porad w doborze odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej.

 

Skóra bezpośrednio po zabiegu może być jedynie lekko zarumieniona. Zabieg Clearlift ,można więc  śmiało zaliczyć do zabiegów lunchowych. Będzie to również doskonałe rozwiązanie przed wielkim wyjściem! 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prawidłowej pielęgnacji skóry latem, zapraszamy na bezpłatną konsultację. Skontaktuj się z naszą Recepcją poprzez ades e-mail recepcja@spireclinic.pl lub pod numerami telefonu 22 400 57 75, 500 743 973