Najnowocześniejsza depilacja laserowa dla wszystkich! Masz  jasne, cienkie lub rude włoski i myślisz, że laser nie jest dla Ciebie? Żyjesz w przekonaniu, że już na zawsze jesteś skazana wyłącznie na usuwanie włosków za pomocą wosku, depilatora, czy maszynek jednorazowych? Denerwujesz się powtarzalnością tych czynności i krótkotrwałym efektem? Koniecznie musisz to przeczytać! Do niedawna, na rynku […]

Najnowocześniejsza depilacja laserowa dla wszystkich!

Masz  jasne, cienkie lub rude włoski i myślisz, że laser nie jest dla Ciebie? Żyjesz w przekonaniu, że już na zawsze jesteś skazana wyłącznie na usuwanie włosków za pomocą wosku, depilatora, czy maszynek jednorazowych? Denerwujesz się powtarzalnością tych czynności i krótkotrwałym efektem? Koniecznie musisz to przeczytać!

Do niedawna, na rynku estetycznym  najbardziej dostępnymi laserami usuwającymi na stałe owłosienie były lasery diodowe, które to zapewniają rewelacyjne efekty, ale u osób z ciemnym i grubym owłosieniem.  Możliwości technologiczne posuwają się jednak do przodu w expressowym tempie.  Na rynku pojawiły się właśnie lasery o wiązce światła , która  „widzi” nawet te jasne i delikatne włosy! „Nasza Klinika  nie boi się wyzwań i wyszła na przeciw walce z każdym zbędnym włosem na ciele Naszych Pacjentów.  W ofercie zabiegów laserowych posiadamy 3 różne technologie, które pozwalają na usunięcie prawie każdego rodzaju włosów – niezależnie od fototypu skóry oraz od zawartości melaniny we włosie. Dysponujemy aż  dwoma laserami aleksandrytowymi (dł. emitowanej fali 755nm), które to właśnie dedykowane są włosom cienkim i jasnym!” – wyjaśniają Specjaliści z Kliniki Spire Clinic laser&beauty w Warszawie.

 

Lasery Motus Ax i Gentle Lase do ostatniego włoska!

Epilacja laserowa laserami Gentle lase Pro oraz Motus Ax to niezawodne sposoby na trwałe usunięcie włosów,  nawet tych najbardziej opornych!
Włoscy producenci lasera Motus Ax zastosowali najnowocześniejszy tryb pracy głowicy: innowacyjny system „moveo” , który stopniowo wywołuje efekt termiczny w tkance, a unikatowa szafirowa głowica schładza skórę do temperatury 5 st. Celsjusza. Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że zabieg jest całkowicie bezbolesny! Praca na specjalnej oliwce bądź żelu niweluje zaczerwienienia i ogólne podrażnienie po zabiegowe. Zabieg jest dedykowany osobom o niskim progu bólowym, ceniącym sobie najwyższy komfort w trakcie epilacji.

Gentle Lase Pro to najmocniejszy amerykański laser aleksandrytowy, dedykowany osobom z włosami ciemnymi jak i tymi o bardziej delikatnej strukturze, jasnym kolorze( nawet u osób z rudym odcieniem włosów!). Szybkie impulsy w postaci strzałów stemplowych zapewniają ultraszybki czas terapii, a specjalny system chłodzenia za pomocą kriogenu znacznie niweluje odczucia zabiegowe. 

 

Dlaczego zabiegi są tak skuteczne?

 
Co sprawia, że energia laserów aleksandrytowych jest skuteczna dla trudnych do usunięcia jasnych włosów? Lasery te mają o wiele lepszą absorpcję energii w melaninie niż laser diodowy! Widzą  włosy jasne i cienkie aż o co najmniej 25% szybciej! 

W przypadku epilacji laserowej pamiętajmy o zdrowiu i bezpieczeństwie. Istnieje kilka podstawowych przeciwwskazań, z którym zawsze warto się zapoznać przed przystąpieniem do terapii laserowych:

• Świeża opalenizna
• Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe, opryszczka
• Ciąża i okres karmienia piersią
• Leki, antybiotyki, zioła światłouczulające (m.in skrzyp, dziurawiec, nagietek)
• Terapia retinoidami (witamina A)
• Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
• Epilepsja
• Łuszczyca w fazie zapalnej, w miejscu zabiegu, bielactwo
• Cukrzyca
• Przerwanie ciągłości naskórka
• Rozrusznik serca
• Świeże zabiegi chirurgiczne

 

Osoby o jasnych włosach od dzisiaj nie muszą już ograniczać się do nietrwałych metod usuwania owłosienia.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!  Nasi Specjaliści chętnie dobiorą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając Twoje indywidualne predyspozycje! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu epilacji laserowej  zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .