Rewolucja w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu   Problem nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej to często zmora zarówno kobiet jak i mężczyzn. Cellulit – przede wszystkim wśród kobiet, śmiało może zostać  zaklasyfikowany jako choroba cywilizacyjna XXI wieku.  Siedzący tryb pracy, brak aktywności, spożywanie przetworzonej żywności, a co za tym idzie  problemy hormonalne czy choroby autoimmunologiczne- wpływają […]

Rewolucja w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

 

Problem nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej to często zmora zarówno kobiet jak i mężczyzn. Cellulit – przede wszystkim wśród kobiet, śmiało może zostać  zaklasyfikowany jako choroba cywilizacyjna XXI wieku.  Siedzący tryb pracy, brak aktywności, spożywanie przetworzonej żywności, a co za tym idzie  problemy hormonalne czy choroby autoimmunologiczne- wpływają na nasilenie tego zjawiska.        

„Moda” na zdrowy tryb życia powstała właśnie, po to by zwalczać cywilizacyjne schorzenia naszych czasów. Coraz łatwiej dostępne są zbilansowane diety, czy plany treningowe.  W wielu  przypadkach jednak i te czynniki nie dają do końca zadowalających efektów. 

Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej i kosmetologi Hi-Tech gubienie nadprogramowej tkanki tłuszczowej okazuje się być łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jeśli mimo regularnej aktywności fizycznej oraz prawidłowych nawyków żywieniowych nadal nie możesz pozbyć się  uporczywej „oponki”,  znienawidzonego cellulitu, tkanki tłuszczowej z okolicy „bryczesu” czy opornej „bułeczki” na wewnętrznej stronie ud  – musisz koniecznie poznać nasz najnowszy hit! 

 

Skoncentrowana skuteczność i pełne bezpieczeństwo procedury

 

ONDA Deka, to najnowocześniejszy stymulator do spalania tkanki tłuszczowej na miarę naszych czasów. Urządzenie to jako jedyne na świecie wykorzystuje zjawisko mikrofali Coolvawes, co przekłada się na maksymalną moc działania w połączeniu z całkowitym szacunkiem dla skóry. Technologia ta wykorzystuje zjawisko termiczne, o wartości energii 2,45 GHz, działając selektywnie na tkankę tłuszczową, chroniąc skórę od zewnątrz. „Dzięki specjalnie zaprojektowanym głowicom,  docierającym do dwóch różnych głębokości jesteśmy w stanie wywołać stymulację na płytkiej jak i głębokiej powierzchni tkanki tłuszczowej” -tłumaczą Specjaliści ze Spire Clinic. Głowice schładzają skórę  na zewnątrz do 5 st Celsjusza, zapewniając pełen komfort i bezpieczeństwo zabiegu! Natomiast wewnątrz tkanka tłuszczowa osiąga znacznie wyższą temperaturę – rzędu 50 st Celsjusza. 

Wysoka temperatura wywołuje wśród komórek tłuszczowych zjawisko „stresu metabolicznego”. Efekt ten z kolei prowadzi do pęcherzykowania komórek tłuszczowych, a więc opróżnienie ich zawartości, a także zmniejszenie ich objętości.  

 

Bezbolesność i brak okresu rekonwalescencji 

 

„Często otrzymujemy pytania czy zabieg jest bolesny? Otóż nie! W trakcie terapii, nasi Pacjenci odczuwają łączone zjawisko ciepła z zimnem.  Często są zaskoczeni tym odczuciem. Dzieje się tak, na skutek skrajnych temperatur dochodzących do receptorów czuciowych” – tłumaczą Specjaliści ze Spire Clinic  w Warszawie.

 Zabieg ONDA to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych! Terapia zamyka się  maksymalnie w 4 sesjach, powtarzanych co 2-3 tygodnie. Terapia nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych, a Pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do swoich codziennych obowiązków. 

 

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

 

„ONDA to dotychczas najbardziej spektakularna metoda, najszybciej oddziałująca na rozmiar komórek tłuszczowych. Wśród naszych Pacjentów  widzimy efekt zaraz po zakończonym  zabiegu” – zauważają eksperci ze Spire Clinic.

Po wykonanej serii zabiegowej u  Pacjentów widoczna jest znaczna  redukcja tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie obwodów. Efekt termiczny powoduje, że skóra bardzo szybko zyskuje na jakości. Staje się zagęszczona , jędrna i pełna witalności!  A cellulit?  Znika! 

 

Holistyczne podejście do ciała 

 

 „Pamiętajmy, że oprócz samego zabiegu niezmiernie ważny jest prowadzony tryb życia! Przed rozpoczęciem terapii, prosimy naszych Pacjentów o zwiększenie aktywności fizycznej, ograniczenia przetworzonej żywości a także picie dużej ilości wody! Zabieg kończy się przemasowaniem obszaru terapeutycznego, w celu przyspieszenia procesu metabolizowania komórek tłuszczowych.  Zalecamy również regularny masaż po zabiegu 1-2 razy dziennie. Jest to niezwykle ważna czynność pogłębiająca efekty zabiegu.  Dla uzyskania jeszcze szybszego efektu, zachęcamy również do łączenia zabiegu  ONDA z masażami podciśnieniowymi, dostępnymi w naszej klinice.  Icoone Laser lub Endermologia LPG Alliance stanowić będą znakomite dopełnienie terapii wyszczuplającej –  wyjaśnia z zaangażowaniem  Kosmetolog z Kliniki Spire Clinic. 

 

 Cellulicie, czas powiedzieć „żegnaj na zawsze”!    

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu ONDA  zadzwoń pod numer 22 400 57 75, 500 743 973 lub napisz: recepcja@spireclinic.pl  .