Przywitaj wiosnę bez cellulitu i zbędnego tłuszczyku!  Idealna sylwetka z płaskim brzuchem, jędrnymi pośladkami oraz udami bez cellulitu – od zawsze są Twoim marzeniem? Zmagasz się z niechcianą tkanką tłuszczową, której nie jesteś w stanie zredukować dietą ani ćwiczeniami? Twój wysiłek nie jest zbędny, wystarczy, że połączysz go z serią zabiegów, a efekty przerosną Twoje […]

Przywitaj wiosnę bez cellulitu i zbędnego tłuszczyku! 

Idealna sylwetka z płaskim brzuchem, jędrnymi pośladkami oraz udami bez cellulitu – od zawsze są Twoim marzeniem? Zmagasz się z niechcianą tkanką tłuszczową, której nie jesteś w stanie zredukować dietą ani ćwiczeniami? Twój wysiłek nie jest zbędny, wystarczy, że połączysz go z serią zabiegów, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Nowoczesna aparatura wraz z wiedzą wykwalifikowanych Specjalistów w Spire Clinic to gwarancja sukcesu!

Pogromca Cellulitu

Jeżeli Twoim problemem jest widoczny cellulit, zlokalizowana tkanka tłuszczowa, nierówności oraz brak jędrności skóry rozwiązaniem jest urządzenie szwajcarskiej firmy – Storz Medical. Aparatura opiera się na działaniu zintensyfikowanej fali akustycznej, dzięki której w komórkach tłuszczowych wytwarzane jest wysokie ciśnienie w stosunku do ich otoczenia. W efekcie czego dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, pobudzenia metabolizmu, ukrwienia obszaru poddanego zabiegowi oraz stymulacji włókien kolagenowych i elastylowych do pracy. Zabieg ten można stosować w obszarze ud, bryczesów, pośladków, łydek, ramion oraz boczków. Najlepsze efekty przynosi seria 5-10 zabiegów, wykonywanych systematycznie 2 razy w tygodniu.

Agent Do Zadań Specjalnych

Nie możesz poradzić sobie z uporczywą tkanką tłuszczową w  niektórych obszarach swojego ciała? Zrzuciłeś kilogramy, ale Twoja skóra nie zdążyła się zregenerować? Walczysz z po ciążową oponką?  Zależy ci na szybkim efekcie? Nie masz czasu na dłuższe serię zabiegowe?  Accent Prime firmy Alma Laser to odpowiedź na Twoje potrzeby ! Urządzenie wyposażone jest w dwie najskuteczniejsze technologie: ultradźwięki oraz falę radiową. Ultradźwięki rozbijają błonę komórek tłuszczowych uwalniając tym samym ich zawartość, natomiast fala radiowa o najwyższej częstotliwości na rynku – rozgrzewa włókna kolagenowe do wysokiej temperatury 45-60st.c . W konsekwencji powoduje ich napięcie, stymulację oraz upłynnienie zbędnych metabolitów uwalnianych przy użyciu ultradźwięków. Zabieg należy wykonać w serii 4-6 zabiegów, z przerwą 7-10 dniową. Efekt napięcia skóry uzyskujemy już podczas pierwszego zabiegu, a tkanka przebudowuje się jeszcze do 6 miesięcy po zakończonej serii. W zależności od potrzeby możemy zastosować obie technologie lub wybrać jedną. Zabieg należy do przyjemnych, ponieważ w trakcie odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło.

Fitness Skóry

Odkąd na rynku pojawiła się najnowsza Endermologie LPG Alliance francuskiej firmy LPG Systems przyjemne z pożytecznym jest możliwe do połączenia! Dzięki zastosowaniu nowej głowicy Endermologie łączy w sobie aż trzy najważniejsze działania: wygładza cellulit, redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową oraz ujędrnia skórę, pobudzając ją do przebudowy. Zabieg ten ma dwa moduły pracy:  moduł skrócony – skoncentrowany na wyjątkowo problematycznej partii lub moduł rozszerzony, który najlepiej jest rozdzielić na 3-4 wybrane partię. Technologia ta będzie zbawieniem również dla opuchniętych oraz bolesnych nóg, a także w przypadku zatrzymywania się wody w organizmie.  Efekty zauważalne są już po 3 zabiegu! Najlepsze efekty przyniesie seria 10-20 zabiegów, wykonywanych 2-3  razy w tygodniu.

Karboksyterapia Julie

Obserwujesz na swojej skórze liczne rozstępy, blizny, wiotkość skóry lub nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej?  Poznaj zabieg Karboksyterapii Julie.  Procedura polega  na kontrolowanym wprowadzaniu dwutlenku węgla w głąb skóry. Dochodzi do intensywnego dotlenienia i odżywienia komórek, pobudzenia metabolizmu, a także stymulacji włókien kolagenowych i elastynowych.  Ilość zabiegów uzależniona  jest od miejsca oraz stanu skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to skuteczna metoda redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej, z zakresu medycyny estetycznej. Pozwala w szybki i mało inwazyjny sposób, pozbyć się nadmiaru tłuszczu z najbardziej opornych partii ciała jak brzuch, boczki, pośladki, uda, plecy, obszar nad kolanami czy podbródek. Odbywa się poprzez wprowadzenie substancji aktywnych tj: fosfatydylocholiny w obszar tkanki tłuszczowej. Substancje zawarte w preparacie powodują rozkład komórek tłuszczowych, a ich zawartość jest usuwana dzięki naturalnym procesom metabolicznym. Zabieg jest krótki, a efekty kształtują się do 6 miesięcy po zakończonej terapii.

Pamiętaj, że podstawą w każdym z tych zabiegów jest prawidłowo zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna. Takie trio jest w stanie zapewnić Ci wyraźniejsze i dłużej utrzymujące się efekty. Nie zapomnij także o właściwym nawadnianiu organizmu, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz do usuwania zbędnych metabolitów. Kluczem do sukcesu jest również systematyczność zabiegów.

Nie czekaj dłużej, zacznij działać już dzisiaj!