Naturalnie smukłe ciało –  parę słów o najnowszej Endermologii LPG Alliance! Masz problem z cellulitem, obrzękami lub kilkoma zbędnymi kilogramami? Szukasz naturalnego oraz bezpiecznego sposobu na pozbycie się swoich dolegliwości? Jeśli tak, to endermologia LPG Alliance jest właśnie dla Ciebie!   Na czym polega zabieg endermologii? Zabieg Alliance LPG jest to masaż podciśnieniowy wykonywany za […]

Naturalnie smukłe ciało –  parę słów o najnowszej Endermologii LPG Alliance!

Masz problem z cellulitem, obrzękami lub kilkoma zbędnymi kilogramami? Szukasz naturalnego oraz bezpiecznego sposobu na pozbycie się swoich dolegliwości? Jeśli tak, to endermologia LPG Alliance jest właśnie dla Ciebie!

 

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabieg Alliance LPG jest to masaż podciśnieniowy wykonywany za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w rolkę masującą oraz  klapkę, która odzwierciedla rękę fizjoterapeuty. Masowana skóra, w sposób całkowicie bezbolesny, stymulowana jest aż na trzech poziomach! Podczas zabiegu bodźce docierają do tkanki tłuszczowej, włóknistej, a także pobudzone zostają komórki produkujące kolagen i elastynę. W sposób naturalny – poprzez drenaż limfatyczny, organizm zostaje pobudzony oraz oczyszczany z nagromadzonych toksyn.

 

Jakie efekty możemy uzyskać?

Najnowszy, francuski patent firmy LPG zastosowany w urządzeniu Alliance pozwala na osiągnięcie efektów na trzech różnych płaszczyznach. Zauważalne efekty, po skończonej serii zabiegów to:

  1. Redukcja lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej
  2. Zmniejszenie cellulitu
  3. Ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry

Dodatkowym działaniem „ubocznym” jest wyraźnie odczuwalna poprawa samopoczucia. 

 

 Ile zabiegów jest potrzebnych do osiągnięcia efektów?

W celu osiągnięcia widocznych rezultatów rekomendujemy serię od 10-20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Należy pamiętać, iż aby kuracja była skuteczna warto przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, a także dodać niewielką aktywność fizyczną.

 

 Dla kogo jest, a dla kogo nie jest przeznaczony zabieg endermologii?

Należy pamiętać, iż zabieg Alliance jest terapią bezpieczną oraz całkowicie naturalną, stąd będzie ona odpowiednia dla niemal każdej osoby. Uważać muszą jednak osoby z zaawansowanymi chorobami flebologicznymi oraz ciężkimi chorobami wątroby czy nerek.

 

Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników masaży twarzy!

Zabieg Alliance może być również wykonywany w celu ujędrnienia twarzy , szyi i dekoltu. Jest on także doskonałą profilaktyką przeciwstarzeniową dla każdego kto przez długie lata chce się cieszyć gładką i jędrną skórą – niezależnie od wieku czy płci.

Zapisz się już dziś na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!