Jedno urządzenie,wiele możliwości!  A gdyby tak zawsze cieszyć się młodą promienną skórą, pozbawioną zmarszczek, rozszerzonych porów, przebarwień czy blizn? Izraelska firma Alma Lasers stworzyła innowacyjne urządzenie Alma Harmony XL Pro przeznaczone do szerokiego spectrum wskazań, co umożliwia uzyskanie   najlepszych efektów zabiegowych oraz zadbanie o kompleksowe podejście do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Dzięki rewolucyjnej platformie w  […]

Jedno urządzenie,wiele możliwości! 

A gdyby tak zawsze cieszyć się młodą promienną skórą, pozbawioną zmarszczek, rozszerzonych porów, przebarwień czy blizn? Izraelska firma Alma Lasers stworzyła innowacyjne urządzenie Alma Harmony XL Pro przeznaczone do szerokiego spectrum wskazań, co umożliwia uzyskanie   najlepszych efektów zabiegowych oraz zadbanie o kompleksowe podejście do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Dzięki rewolucyjnej platformie w  Klinice Spire Clinic w Warszawie możesz pozbyć się uporczywych przebarwień, zamknąć naczynia i  usunąć rumień na twarzy, czy pożegnać niechciane blizny. Urządzenie umożliwia nawet   dostosowanie terapii do konkretnego Pacjenta , ze względu na czas , który może poświęcić na rekonwalescencję . Możliwe jest wykonanie głębokiego resurfacingu skóry, ale także zabiegu lifingującego z serii ” lunchowych”, po którym można wrócić do codziennych obowiązków! 

 

Dye- VL skuteczna broń na uporczywe przebarwienia i rozszerzone naczynia

Nierównomierny koloryt skóry, piegi, czy plamy starcze na dłoniach to bolączka wielu osób. Fale lasera Dye VL (o długości 450-600 nm) , wychwytują i w termiczny sposób uszkadzają nadmiernie nagromadzony barwnik (melaninę) rozbijając go. Odpowiednia długość fali w selektywny sposób oddziałuje na dany problem nie niszcząc innych struktur naskórka. Głowica jest odpowiednio schłodzona, dzięki czemu przebieg zabiegu jest bardzo komfortowy.

Najbardziej oczekiwanych rezultatem jest pozbycie się niechcianych plam i  wyrównanie kolorytu.   Laser Dye -VL wykorzystywany jest jednak również do terapii fotoodmładzania. Pacjenci już po 1 zabiegu zauważają wyraźną poprawę ogólnej kondycji skóry.  Staje się ona promienna, jędrna, a zmarszczki są znacznie mniej widoczne. Zabiegi powtarzamy co 3-4 tygodnie, w serii 3-4 zabiegów, choć dokładna ilość zabiegów rozpatrywana jest indywidualnie w zależności od nasilenie problemu.

 

Naczynkom mówimy STOP

Laser DYE VL to również skuteczne rozwiązanie do redukcji problemu rumienia, teleangiektazji czy trądziku różowatego.

Znacie to uczucie, kiedy po wejściu do mocno nagrzanego pomieszczenia lub w nerwowej sytuacji automatycznie na twarzy pojawiają się „wypieki? Na skórze pozostają nieestetyczne „pajączki”. Główną przyczyną tego problemu jest utrata elastyczności ścian naczyń krwionośnych.

Energia niesiona przez światło lasera zamienia się w ciepło, dochodzi do nagrzania ściany naczynia, a następnie do jego koagulacji. W efekcie rozszerzone naczynia znikają, a skóra wycisza się. 

 

Laser frakcyjny iPixel – redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów

Laser iPixel to laser frakcyjny ablacyjny, który narusza struktury naskórka poprzez odparowanie wody z komórek. Wytworzenie frakcji, czyli drobnych mikrootworów wyzwala procesy naprawcze skóry.  Rozpoczyna się kontrolowany proces zapalny – objawiający się wyraźnym podrażnieniem i  napięciem skóry. Czas rekonwalescencji po zabiegu trwa około 7 dni. 

W zależności od wskazań, zabieg można przeprowadzić jednorazowo lub w serii 3-4 zabiegów. 

Efekty zabiegowe takie jak : wypłycenie zmarszczek, redukcja rozszerzonych porów czy napięcie skóry są widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej. Finalnej przebudowy skóry możemy spodziewać się nawet po 3 miesiącach od zakończonej kuracji.

 

Clearlift bankietowy zabieg odmładzający

Jeśli zależy Ci na naturalnej stymulacji skóry i jej odmłodzeniu,  ale nie możesz pozwolić sobie na tygodniowy okres rekonwalescencji – zabieg Clearlift stanowi idealne rozwiązanie dla Ciebie!  To laser frakcyjny – nieablacyjny,  co oznacza, że frakcjonuje skórę  na różnych poziomach jej głębokości, bez przerwania ciągłości  naskórka. Mechanicznie pobudza włókna kolagenowe i elastynowe, wyrównuje koloryt skóry, napina ją i ujędrnia.  Szybko pojawiające się efekty,  bezbolesność zabiegu oraz brak skutków  ubocznych to zalety, które wyróżniają tą technologię. A najważniejsze, że bezpośrednio po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności! 

 

NIR – najlepszy przyjaciel skóry dojrzałej i wiotkiej

Z wiekiem tracimy wodę, a już od 25 roku życia zmniejsza się produkcja kolagenu typu I. Termolifting NIR to głowica wykorzystująca innowacyjną  technologie podczerwieni (IR).  Tkanki w kontrolowany i stopniowy sposób podgrzewane są do temperatury max. 40 -44 st. Celsjusza, dzięki czemu zabieg jest komfortowy, a nawet bywa bardzo przyjemy dla Pacjenta.

W wyniku działania urządzenia wyzwalane są procesy pobudzające fibroblasty do skrócenia oraz syntezy włókien kolagenu.  Zabieg stosowany jest w celu uzyskania nieinwazyjnego liftingu twarzy i szyi, redukcji zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Pełna procedura zabiegowa pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Zalecana seria 4-6 zabiegów rozpoczyna się od spotkań co dwa tygodnie, następnie co 3-4 tygodnie, a ostanie sesje zaleca się wykonać już po 2 miesiącach.

 

Okres jesienno-zimowy to doskonały czas na laseroterapię

Wykorzystaj jesienno-zimową aurę za oknem i pozbądź się najbardziej dokuczliwych defektów skóry. Jeśli nie wiesz,  które rozwiązanie będzie dla Ciebie odpowiednie, specjaliści z Kliniki Spire Clinic służą pomocą, wiedzą i doświadczeniem. Zabiegi zawsze rozpoczynane są od szczegółowej konsultacji i diagnozy skóry. 

 

Zapytaj o szczegóły  pod numerami 22 400 57 75, 500 743 973 lun napisz recepcja@spireclinic.pl