Zachwycaj w Święta i Noc Sylwestrową – odkryj najlepsze zabiegi bankietowe! Czas na przedświąteczne porządki! I nie mamy tu na myśli porządków domowych, a zadbanie o swoją skórę przed świętami i szaleństwem nocy sylwestrowej! Skóra pozbawiona blasku, poszarzała i zmęczona? Specjaliści Kliniki Spire Clinic  mają na to radę! Zabiegi bankietowe, to natychmiastowe odświeżenie skóry, gwarantujące […]

Zachwycaj w Święta i Noc Sylwestrową – odkryj najlepsze zabiegi bankietowe!

Czas na przedświąteczne porządki! I nie mamy tu na myśli porządków domowych, a zadbanie o swoją skórę przed świętami i szaleństwem nocy sylwestrowej! Skóra pozbawiona blasku, poszarzała i zmęczona? Specjaliści Kliniki Spire Clinic  mają na to radę! Zabiegi bankietowe, to natychmiastowe odświeżenie skóry, gwarantujące efekty zaraz po zabiegu! W propozycji kliniki znajdują się zabiegi dotleniające, oczyszczające, antyoksydacyjne, liftingujące i drenujące!

 

Po pierwsze oczyszczanie!

Podstawą pielęgnacji skóry jest dobrze oczyszczona skóra.  Zabieg Hydrafacial to już absolutny bestseller w Klinice Spire Clinic! Zabieg wieloetapowy, pełen składników aktywnych – tak zwana mikrodermabrazja wodna to ś wiatowy hit, gwarantujący ekspresowe oczyszczenie skóry. Zabieg opiera się na wykorzystaniu podciśnienia wydobywanego przy pomocy sterylnej końcówki, przy jednoczesnej aplikacji wielu składników aktywnych!

Składniki zawarte w serum oczyszczają, złuszczają oraz działają antyoksydacyjne i to wszystko dzieje się podczas jednego zabiegu!

Dlaczego Hydrafacial zaliczany jest do zabiegów bankietowych? Otóż nie przerywa ciągłości skóry, cera jest wyraźnie odświeżona, cudownie miękka w dotyku, a etapy oczyszczające gwarantują utrzymanie się makijażu przez całą noc! I co najważniejsze: jest w pełni relaksujący!!

 

Po drugie dotlenianie!

Nieodpowiednio dotleniona skóra, to skóra poszarzała, przesuszona lub odwodniona, a także pozbawiona naturalnego blasku. Nikt nie lubi prezentować suchych skórek, czy cieni pod oczami – obrazu całorocznego zmęczenia. A wystarczy dostarczyć jej trochę tlenu, kilku składników aktywnych i cera jak nowa!

Infuzja tlenowa Dermaoxy to propozycja dla zapracowanych, potrzebujących chwili ukojenia i całkowitego wyciszenia swojej skóry.

„Wykorzystujemy tu synergię czystego, medycznego tlenu wraz z dostarczeniem składników aktywnych jak kwas hialuronowy(działanie nawilżające), komórki macierzyste(działanie stymulujące nowe komórki naskórka), czy wyciąg z jadu węża(o działaniu liftingującym). Dzięki tym składnikom dostarczanym wraz z tlenem, skóra nabiera natychmiastowego odżywienia” odpowiadają specjaliści z kliniki Spire Clinic w Warszawie.

Zabieg rozpoczyna się od peeling-scrubu na bazie ziaren kakaowca- można wykonać nim mocniejszą bądź lżejszą formę złuszczenia- w zależności od rodzaju cery. Skóra złuszczona natychmiastowo penetruje składniki aktywne dostarczane podczas zabiegu.

Co ciekawe zabiegi Hydarafacial oraz Infuzję tlenową można łączyć podczas jednej sesji! Efekt gwarantowany!

 

Po trzecie najbardziej nowoczesna forma .. MASAŻU ! 

Kto nie lubi masażu twarzy? Rozluźnione mięśnie twarzy, lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych, to kolejny krok do lepszego samopoczucia, a co za tym idzie, lepszego wyglądu skóry.

Masaż, którego doświadczasz podczas zabiegu Endermolift oparty jest na mechanicznej stymulacji komórek, co z kolei przyczynia się do naturalnej syntezy kwasu hialuronowego w skórze. Głowica ta wykorzystuje zjawisko regulowanego podciśnienia, przechwytującego i rozmasowywującego mięśnie twarzy. Indywidualnie skomponowany program zabiegowy daje wielokierunkowe działanie: od rozświetlającego, po liftingujący. Końcowym etapem zabiegu Endermolift jest aplikacja serum.

Zabieg ten może być wykonywany solo lub ponownie w łączeniu, na przykład  Infuzją tlenową Dermaoxy.

 

A na koniec ujędrnianie!

Do Świąt zostało już niewiele, ale wciąż możemy wykonać szereg zabiegów poprawiających jakoś skóry!

Kolejną propozycją dedykowaną przez Specjalistów z kliniki Spire Clinic w Warszawie jest technologia Fali Radiowej wykorzystywana przez urządzenie Accent Prime.

Działanie Fali Radiowej- czyli prądu zmiennego o wysokiej częstotliwości to termiczna przebudowa włókien kolagenowych i elastynowych!

Zabiegi warto wykonać w serii zabiegowej 4-6 spotkań powtarzanych co 7 dni. ALE! Jeśli obudziliśmy się dosłownie chwilę przed wielkim wyjściem bez obawy! Zaraz po zabiegu skóra jest wyraźnie napięta a w obrazie rzeczywistym jest taka „pobudzona”. Dlatego Accent Prime jest kolejną propozycją ze strony Specjalistów ze Spire Clinic. Jest rozwiązaniem dla osób o skórach dojrzałych, którym dodatkowo potrzeba „zastrzyku dawki energii”.

 

 

Propozycji zabiegowych przed wielkim wyjściem jest naprawdę dużo! Warto z nich skorzystać, dzięki nim Nasi Pacjenci mogą cieszyć się chwilą luksusu i emanować blaskiem w Noc Sylwestrową lub w gronie rodzinnym w okresie Świątecznym.